Restaurace s penzionem Na Sklepích zahajují provoz. Předchozímu majiteli znemožnily dokončení stavby války na Blízkém východu

0
2577
Foto: nasklepich.cz

V pátek 22. března v 16 hodin bude po dlouhých letech slavnostně otevřena restaurace s penzionem Na Sklepích. Nový vlastník, kterým je firma J.P.D. Group z Čepí, hodlá vsadit na luxus a komfortní služby. Slibuje například vlastní menu „Á la carte“, pravidelné polední menu a služby „Barber shopu“, za kterými se skrývá péče o vlasy a vousy mužů včetně opalování chloupků, péče o pleť, mytí hlavy, úpravy kontur obličeje a závěrečného stylingu.

Otevřeno bude po celý týden

V restauraci bude fungovat i vnitřní dětský koutek. Pro veřejnost bude otevřena od pondělí do čtvrtka vždy od 11 do 22 hodin, v pátek a v sobotu od 11 do 24 hodin a v neděli od 11 do 20 hodin. Na Sklepích se bude možné rovněž pohodlně ubytovat v pěti nadstandardně vybavených pokojích, z nichž některé jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, dále je tu rodinný apartmán pro čtyři osoby s možností přistýlky a jeden svatební apartmán. Součástí ubytování je i snídaně a možnost parkování přímo v areálu objektu.

Foto: nasklepich.cz

Některé orientální prvky zde zůstaly

Budovu i s pozemky vlastnil ještě donedávna irácký obchodník Hassan Bakar, který zde plánoval obdobné služby společně s dvoupatrovou diskotékou v rozsáhlých sklepích pod budovou. Poměrně velké investice do objektu však zmařila invaze americké armády do Iráku a později i vznik Islámského státu na území Iráku a Sýrie, tedy v zemích, s nimiž uvedený muž předtím čile obchodoval. Války a nepokoje na Blízkém východu však veškeré jeho obchody znemožnily a objekt Na Sklepích zel proto celé roky prázdnotou. Nakonec se tedy Bakar rozhodl budovu i s pozemky prodat. Z původní stavby přitom zůstaly v současném interiéru točivé nerezové schodiště včetně nerezového zábradlí v nadzemní části a dispozičně dané první poschodí, dále sloupy, dlouhý bar a osvětlení v restauraci, i její zázemí. Areál byl celkově koncipován s několika orientálními prvky, které tu přetrvaly dodnes.

Foto: nasklepich.cz
Foto: nasklepich.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here