Spor o vrácení předplacené částky v ubytovně v Moravské ulici

0
504
Foto: Pixabay.com

Ve středu 20. března krátce po půl jedenácté dopoledne kontaktoval strážníky občan s tím, že minulé čtyři dny pobýval v ubytovacím zařízení v Moravské ulici, kde měl předplacen pobyt na celý měsíc. Když chtěl pobyt předčasně ukončit, bylo mu ze strany personálu ubytovny sděleno, že zbytek z předplacené sumy mu nebude vrácen. Strážníci po příjezdu v zařízení jednali s dotyčným mužem a následně i s příslušnou pracovnicí. Ta přislíbila, že z předplacené částky klientovi odečte pouze odpovídající částku a zbytek z obnosu obdrží muž nazpět. Hlídka obě osoby poučila a poté odjela.

Dezorientovaný starší muž v sídlišti Na Rozhledně

O deset minut později byli strážníci přivoláni do sídliště Na Rozhledně, kde občan zaregistroval staršího zmateného a zcela dezorientovaného muže. Hlídka po příjezdu vzhledem k jeho psychickému stavu přivolala záchranku, která muže z Chrudimi převzala do své péče.

Únik oleje z proražené vany v Pardubické ulici

Ve stejnou dobu informovali hasiči strážníky o tom, že právě zasahují v Pardubické ulici, kde došlo k úniku oleje z automobilu v důsledku proražení olejové vany. Během příjezdu strážníků na parkoviště u zdejšího úřadu byla již na místě s hasiči přítomna také pracovnice Odboru životního prostředí Městského úřadu v Chrudimi a situaci řešila.

Dvě parkovačky po upozornění v sídlišti Víta Nejedlého

V 10.59 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště Víta Nejedlého, kde ve vnitrobloku parkovaly nesprávně automobily. Hlídka tedy za stěrače dvou vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve Švermově ulici stálo opuštěné auto s klíčky ve dveřích

Před 16. hodinou bylo oznámeno na linku 156, že ve Švermově ulici parkuje automobil s klíči ponechanými v zámku dveří a v jeho okolí se přitom nikdo nenachází. Strážníci proto vozidlo uzamkli a poté za stěrač umístili písemný vzkaz pro řidiče s tím, že klíče od vozidla budou uloženy ve služebně městské policie.

U plovárny zmizely poklopy ze dvou kanálových šachet

V 16.26 hodin upozornila žena strážníky na chybějící poklopy u dvou kanálových šachet, nacházejících se u místní plovárny. Hlídka následně informaci předala příslušnému správci sportoviště.

Bezdomovec vstupoval Na Bídě nebezpečně do vozovky

Po 19. hodině byli strážníci přivoláni Na Bídu, kde se pohyboval místní muž bez domova a během chůze po chodníku občas nebezpečně vstupoval do vozovky. Hlídka ho však shledala zdravotně v pořádku. Následně se muž posadil na nedalekou lavičku, aby si odpočinul.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here