Strážníci byli nuceni vyprovodit z budovy Městského úřadu Chrudim opilého mladíka z Prachovic

0
615
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 25. března v 9.50 hodin kontaktovala strážníky obyvatelka sídliště U Stadionu s tím, že pravděpodobně někdo z obyvatel jejich domu poškodil zámek u vývěsní vitríny umístěné na společné chodbě a odcizil z ní vyvěšenou písemnost. Strážníci na místě shledali, že zámek této vitríny nebyl poškozen a pouze uzamčen mimo západku. Ohledně písemnosti, jež ve vitríně chyběla, oznamovatelka uvedla, že písemnost vytiskne ještě jednou a do vitríny ji opět umístí. Protiprávní jednání v tomto případě hlídka tedy neshledala.

Blokování průjezdnosti u Všeobecné zdravotní pojišťovny

V 10.05 hodin byli strážníci přivoláni do křižovatky Havlíčkovy a Koželužské ulice, neboť v okolí zdejší zdravotní pojišťovny měly parkovat automobily na chodníku a v křižovatce. Hlídka na místě zjistila jedno nesprávně zaparkované vozidlo, jež bránilo ostatním automobilům v projetí. Strážníci provedenou lustrací zjistili jeho majitele, jenž se po chvíli dostavil na místo a po vyřešení dopravního přestupku své vozidlo přeparkoval. Průjezdnost v daném místě tak byla obnovena.

Parkovačka za stání na vyhrazeném místě pro invalidu

Po poledni bylo oznámeno na linku 156, že v Havlíčkově ulici na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidlo invalidy neoprávněně stojí cizí automobil. Strážníci po příjezdu shledali, že vozidlo stálo přes dvě vyznačená parkovací místa a vyhrazené parkovací místo obsadilo jen z části. Protože se hlídce nepodařilo majitele automobilu kontaktovat, umístila za jeho stěrač výzvu pro nepřítomného řidiče.

Opilý mladík z Prachovic dělal problémy v budově úřadu

V 17.44 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Pardubické ulice, kde se v budově městského úřadu bezdůvodně zdržoval podezřelý a podnapilý mladý muž. Hlídka v mladíkovi sedícím na schodišti zjistila obyvatele Prachovic, jenž v mírně podnapilém stavu, avšak orientován místem i časem následně budovu opustil.

Hluční sousedé Na Větrníku nedali spát spoluobčanům

Před 22. hodinou byli strážníci upozorněni na to, že obyvatelé konkrétního bytu v jednom z domů v sídlišti Na Větrníku jsou tak hluční, že ostatní spoluobčané nemohou v klidu spát. Strážníci však po příjezdu v uvedené budově žádný hluk nezaregistrovali, přesto kontaktovali obyvatele zmíněného bytu, aby je poučili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here