Poslanecká kancelář pirátského poslance Mikuláše Ferjenčíka mění místo

0
1723
Poslanec Mikuláš Ferjenčík. Foto: Česká pirátská strana

Poslanecká kancelář pirátského poslance Mikuláše Ferjenčíka se od 1. dubna přesouvá do nově vznikajícího krajského pirátského centra ParduPiCe.

Nové centrum ParduPiCe nabídne přívětivější prostor

Pardubičtí Piráti se rozhodli vytvořit místo, které podle nich v Pardubicích dosud chybělo. Přívětivý prostor pro veřejnou diskuzi, přednášky či semináře. To od května nabídne nové pirátské centrum ParduPiCe, které se nachází na adrese Masarykovo náměstí 1484 vedle ČSOB pojišťovny. Součástí pirátského centra ParduPiCe je také poslanecká kancelář Mikuláše Ferjenčíka, která bude na této adrese otevřená od 1. dubna 2019.

Budeme se tam cítit jako doma, věří Daniel Lebduška

Členové strany a její příznivci centrum budují vlastními silami. „Mám z připravovaného krajského pirátského centra moc velkou radost. Oceňuji hlavně zápal, s jakým se do rekonstrukce pustili sami členové krajského sdružení. Jsem rád, že konečně budeme mít reprezentativní místo pro schůzky, coworking a další aktivity. Věřím, že se tam budeme cítit jako doma,” zhodnotil práci spolustraníků předseda krajského sdružení Pardubický kraj Daniel Lebduška.

Právě se rodící pirátské centrum navštíví v neděli 31. března i předseda Pirátů Ivan Bartoš, který přijede s východočeskými spolustraníky probrat místní témata.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here