K ženě, která se v Břetislavově ulici zamkla v ložnici, se museli dobývat hasiči

0
458
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 2. dubna v 10.52 hodin volala žena na linku 156 s tím, že v Městském parku u dětského hřiště leží bezdomovec. Hlídka zde o chvíli později nalezla muže z Heřmanova Městce, který po probuzení z místa odešel.

Parkovačka za stání na zeleni na Palackého třídě

Krátce před půl jednou odpoledne vyjížděla hlídka do Palackého třídy, kde měla u domu čp. 67 parkovat vozidla na veřejné zeleni. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Zloděj z Hrochova Týnce zadržený v Kauflandu

Ve 13.47 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o zadržení osoby podezřelé z krádeže zboží. Muž se měl krádeže dopustit v obchodním domě Kaufland. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že muž z Hrochova Týnce odcizil v obchodě zboží v hodnotě 435 Kč. Jelikož se ke svému jednání doznal, byl s ním přestupek krádeže vyřešen uložením pokuty. Nepoškozené zboží bylo vráceno zpět do prodeje.

Třesoucí se muž v Erbenově ulici měl „absťák“

Po 19. hodině vyjížděla hlídka do Erbenovy ulice, kde se měl podle oznamovatelky potácet třesoucí se muž. Hlídka muže nalezla, na dotaz, zda se cítí po zdravotní stránce v pořádku, sdělil, že ano. Dále uvedl, že popíjel alkohol, který však dopil a má abstinenční syndrom. Byl však schopen samostatné chůze. Po projednání věci z místa v pořádku odešel.

Dvě parkovačky po upozornění v pěší zóně Na Sádkách

Ve 22.45 hodin obdrželi strážníci oznámení o neoprávněném parkování vozidel v pěší zóně v ulici Na Sádkách. Hlídka zde nalezla dvě parkující vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

K ženě, jež se uzamkla v ložnici, se museli dobývat hasiči

Před šestou ráno zasahovali strážníci společně s jednotkou hasičů v Břetislavově ulici. Žena se tu zamkla v ložnici a neotvírala dveře. Hasiči dveře otevřeli a žena byla poté předána rodinným příslušníkům. Na místo byla přivolána i záchranka, jejíž posádka ženu převezla na vyšetření do Chrudimské nemocnice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here