Veronika Málková: V Besedě byla jedna kontrola za druhou, drtilo to i normální zaměstnance

4
915
Ředitel Chrudimské besedy Jiří Kadeřávek. Foto: Kodl Cr

Reakce na článek „Šéf Chrudimské besedy Kadeřávek dal nečekaně výpověď! Kdo přijde na jeho místo?“: Piráti pomalu, ale jistě likvidují Chrudim. Otevře už konečně někdo oči? Mrzí mě, že tu nepadlo, jaká šikana se děla, že byla v Besedě jedna kontrola za druhou, že to drtilo i normální zaměstnance a že pan ředitel to udělal, aby skončil tenhle teror a tlak právě na zaměstnance. Nové zastupitelstvo by se mělo stydět za tuhle vzniklou situaci.

Veronika Málková

4 KOMENTÁŘE

  1. Cituji: „Nové zastupitelstvo by se mělo stydět za tuhle vzniklou situaci, ale Piráti pomalu, ale jistě likvidují Chrudim“. Může to prosím paní Málková blíže vysvětlit?

  2. Dobrý den milá p. Veroniko Málková, píšete, že v Besedě byla jedna kontrola za druhou, tedy tři. Prosím napište zde, koho z normálních zaměstnanců Besedy tyto kontroly drtily a snad i zdrtily? Měl jsem za to, že VŠICHNI zaměstnanci Besedy byli a jsou normální. Kdo tedy podle Vás jsou ti druzí? Jsem členem starého i nového zastupitelstva a rád bych se od Vás dozvěděl za jaký teror a tlak na zaměstnance Besedy se mám stydět. Díky.
    S úctou Richard Herbst

  3. Zdar a sílu p. Veroniko Málková, vypadá to, že se od Vás odpovědí na otázky nedočkám. Nezbývá mi, než přát Vám pohodu a klídek na duši. Mějte se ráda a buďte na sebe hodná. Richard Herbst *,-)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here