Kočka se nemohla u Tesca dostat z ostrůvku uprostřed kruhové křižovatky

0
478
Foto: Pixabay.com

V sobotu 6. dubna v 10.30 hodin se do služebny městské policie na Resselově náměstí dostavil muž a odevzdal strážníkům dámskou peněženku s doklady, kterou nalezl téhož dne na chodníku v Tovární ulici. Hlídka poté na základě místní znalosti kontaktovala personál ubytovny v Tovární ulici, kde majitelka peněženky žije, aby ji o nálezu vyrozuměla. V odpoledních hodinách se pak žena dostavila do služebny, kde jí byla peněženka i s obsahem vydána.

Parkovačka za stání na zeleni po upozornění anonyma

Několik minut před polednem byli strážníci přivoláni do Malecké ulice, kde anonymní oznamovatel za autobusovou zastávkou zaregistroval automobil stojící na zeleni. Hlídka oznámení prověřila a následně na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Nesprávné parkování komplikovalo výjezd z parkoviště

O půl třetí odpoledne bylo oznámeno na linku 156, že na parkovišti před jedním z domů v Čáslavské ulici parkuje nesprávně automobil takovým způsobem, že ostatním vozidlům komplikuje vyjetí z parkoviště. Po příjezdu strážníků se k tomuto automobilu dostavil jeho majitel, jenž po vyřešení dopravního přestupku s hlídkou okamžitě vozidlo přeparkoval.

Kočka se nemohla dostat z ostrůvku kruhové křižovatky

V 17.26 hodin informovala žena strážníky o kočce, jež se nacházela na zeleném ostrůvku ve střední části okružní křižovatky u hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové a sama nedokázala vzhledem k projíždějícím automobilům křižovatku opustit. Při příjezdu hlídky na místo odsud nezraněné zvíře samo odběhlo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here