Hlídka strážníků řešila slovní šarvátku mezi sousedy v ulici Dr. Václava Peška

0
342
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 10. dubna ve 14.39 přijali strážníci oznámení o ležícím muži v blízkosti polikliniky na Palackého třídě. Strážníci o chvíli později zjistili, že se jedná o místního bezdomovce. Muž byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou z místa odešel.

Bezdomovec neměl v restauraci na zaplacení útraty

Krátce po půl páté odpoledne vyjížděla hlídka do restaurace ve Slatiňanech, kde se měl nacházet muž, který neměl na zaplacení útraty. Strážníci zjistili, že se jedná o chrudimského bezdomovce s trvalým bydlištěm v Chroustovicích. Muž provedl v restauraci útratu v hodnotě 250 Kč, na její zaplacení však neměl potřebnou hotovost. Strážníci proto muže převezli do služebny městské policie, kde s ním byl případ zadokumentován.

Slovní šarvátka dvou mužů v ulici Dr. Václava Peška

V 18.47 hodin volal muž na linku 156 s tím, že byl v ulici Dr. Václava Peška svědkem roztržky mezi jeho nevlastním otce a sousedem. Šetřením na místě bylo zjištěno, že došlo pouze ke slovní rozepři mezi oběma muži. Za přítomnosti hlídky se oba vzájemně omluvili a vysvětlili si daný problém.

Labrador pobíhající kolem chrudimského Albertu

Po 19. hodině přijala hlídka oznámení o volně pobíhajícím psovi plemene labrador, který se měl nacházet před obchodním domem Albert. Strážníci provedli kontrolu místa a přilehlého okolí, avšak psa nenalezli.

Skupina lidí Na Kopanici měla rušit noční klid

Po půl jedenácté večer prověřovali strážníci oznámení o rušení nočního klidu. Jak žena v oznámení uvedla, noční klid měl být rušen lidmi nacházejícími se Na Kopanici. V době příjezdu hlídky byl však na místě klid a žádné osoby se zde nenacházely.

Nakopnutá trubka u výkopu ve Škroupově ulici

V 2.06 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení, že ve Škroupově ulici vzali tři mladíci odpadovou trubku nacházející se u výkopu a následně do trubky kopali. Hlídka uvedenou trojici nalezla, záhy bylo ale zjištěno, že šlo jen o odřezek trubky, který jeden z mužů na místo vrátil. Přestupek s ním byl vyřešen na místě domluvou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here