Zloděje kola čekala několikatisícikorunová pokuta. Podařilo se ho usvědčit díky městské kameře

0
404
Ilustrační foto: Policie ČR

V úterý 16. dubna v 7.55 hodin volal obyvatel Švermovy ulice na linku 156 s tím, že na své zahradě zaregistroval zraněnou vránu. Strážníci tedy zvíře s poraněným křídlem odchytli a dopravili do služebnu, kde je prozatím ponechali. Následně hlídka vyrozuměla pracovníka záchranné stanice živočichů, jenž přislíbil, že vránu vyzvedne a převezme do své péče.

Hlídka strážníků vykázala z bytovky bezdomovce

V 8.40 hodin byli strážníci přivoláni do Topolské ulice, kde v jednom z panelových domů spal na společné chodbě v prostoru za výtahem bezdomovec. Hlídka po příjezdu tohoto muže bez domova, z budovy vykázala.

Městská kamera zachytila zloděje jízdního kola

Před 20. hodinou kontaktoval strážníky občan s tím, že došlo k odcizení jeho jízdního kola, které ponechal odložené u budovy nádraží Českých drah v ulici Čs. armády. Strážníci s pomocí záznamu z městského kamerového systému zjistili konkrétního pachatele krádeže a kontaktovali ho. Dotyčný se ke svému úmyslnému jednání doznal. Strážníci vyřešili tedy jeho přestupek uložením několikatisícové pokuty a jízdní kolo vrátili poté v pořádku jeho majiteli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here