Neznámá dívka ležící u železničního přejezdu v ulici V Hliníkách

0
635
Foto: Pixabay.com

V neděli 21. dubna krátce před devátou ráno oznámil na linku 156 občan, že u železničního přejezdu v ulici V Hliníkách leží neznámá dívka. Hlídka oznámení prověřila, avšak na místě, ani v okolí tuto slečnu nezaregistrovala.

Peněženka s doklady nalezená v Pardubické ulici

V 9.25 hodin byli strážníci přivoláni do restaurace v Pardubické ulici, kde byla nalezena peněženka s doklady. Hlídka nález převzala a následně jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Bezdomovec spící před supermarketem v ulici SNP

Před 20. hodinou informovala strážníky ostraha supermarketu v ulici SNP, že před jejich prodejnou spí na chodníku bezdomovec. Hlídka po probuzení tohoto muže bez domova z Chroustovic odsud vykázala.

Bezdomovec se snažil pronést bez placení lahev alkoholu

Ve 20.30 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice SNP, kde v supermarketu došlo ke krádeži zboží. V muži podezřelém ze spáchání přestupku proti majetku byl zjištěn muž bez domova z Chroustovic, jenž se přítomné hlídce doznal, že úmyslně pronesl za pokladní zónu bez zaplacení láhev alkoholu. Strážníci jeho počínání zadokumentovali a spisový materiál následně postoupí k řešení Policii ČR. Zadržená láhev alkoholu byla v pořádku vrácena zpět do prodeje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here