Žena z Medlešic nechtěla doma podnapilého přítele. Volala na pomoc strážníky

0
520
Foto: Pixabay.com

V pátek 19. dubna před osmou ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Koželužské ulice, kde volně pobíhali dva psi, jejichž majitel zde žije v jednom z domů. Před příjezdem hlídky se jeden ze psů vrátil zpět na pozemek svého majitele. Strážníkům se následně podařilo na této zahradě zajistit i druhé zvíře a kontaktovat jejich majitelku, s níž vyřešili přestupek.

Pes odchycený na Resselově náměstí skončil v útulku

V 17.10 hodin se do služebny městské policie dostavila žena a předala strážníkům psa malého vzrůstu, jehož odchytla na Resselově náměstí, kde volně pobíhal. Hlídka zvíře bez evidenční známky dopravila do útulku v Sečské ulici, kde jej umístila do připraveného kotce. Přibližně o hodinu později kontaktovala strážníky místní žena hledající svého psa. Po vyřešení přestupku jí bylo zvíře z útulku vydáno.

Děti odpalovaly v Pardubické ulici zábavní pyrotechniku

O deset minut později bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v Pardubické ulici odpalují děti zábavní pyrotechniku. Strážníci však na místě žádné děti nezaregistrovali, proto následně prověřili také Městský park. Ani zde však k odpalování petard nedocházelo.

Zloděj z Chroustovic zadržený v supermarketu

V 19.44 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. V prodejně hlídka zastihla podezřelého muže bez domova z Chroustovic, jenž se ke svému úmyslnému jednání doznal. Strážníci jeho počínání zadokumentovali a spisový materiál následně postoupili k řešení Policii ČR.

Dvojice potácejících se opilců v Družstevní ulici

Ve 20.55 hodin upozornila strážníky žena na to, že se v Družstevní ulici na vozovce potácejí dva podnapilí muži. Hlídka prověřila celou ulici i její okolí, avšak muže nikde nezaregistrovala.

Německý ovčák pobíhající kolem chrudimského Lidlu

Ve 23.11 hodin kontaktovala strážníky žena s tím, že u supermarketu v Poděbradově ulici zaregistrovala volně pobíhajícího německého ovčáka. Hlídka oznámení prověřila, avšak pobíhající zvíře zde nezaregistrovala.

Žena z Medlešic nechtěla doma podnapilého přítele

O deset minut později vyjela hlídka strážníků na základě telefonického oznámení do Medlešic, kde se na zdejší obyvatelku dobýval její podnapilý přítel, jehož ona doma nechtěla. Strážníci proto muže odsud vykázali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here