Příští setkání se starostou Pilným mohou občané spojit s pálením čarodějnic za Muzeem

0
777
Snímek ze setkání s občany v Galerii Muzea, na které vedle starosty města Františka Pilného dorazil poprvé i místostarosta Aleš Nunvář. (Piráti). Foto: Dagmar Novotná

Další setkání starosty města Františka Pilného (nezávislý za ANO 2011) s občany se uskuteční tentokrát netradičně už v úterý 30. dubna v Měšťanské restauraci v Muzeu od 16.30 hodin. „Přijďte diskutovat se starostou o strastech i radostech života v Chrudimi. Můžeme mimo jiné společně oslavit také svátek čarodějnic, jejichž slet se koná v Letním kině za Muzeem,“ nabádá organizátor těchto setkání a městský zastupitel Richard Herbst (nezávislý za ANO 2011).

Debata u pivka a se spoustou zajímavých informací

My jen připomeňme, že je v poslední době o setkání se starostou Pilným nebývale velký zájem lidí. Občané kvitují především vstřícný postoj starosty, který se snaží veškeré jejich podněty, které se za uplynulé roky nashromáždily, evidovat a přinášet na ně odpovědi, čehož nebyla předchozí radniční koalice schopna, anebo se odpovědím na některé dotazy vyhýbala. „Líbí se mi, že si mohu se starostou popovídat u pivka a ještě se dozvědět spoustu zajímavých informací,“ uvedl po skončení minulého setkání občan František Hromádko.

„Nový pan starosta se mi zamlouvá,“ říká sokolka

Ve stejném duchu hovořila i postarší sokolka. „To je něco jiného než zastupitelstvo, kde se nic nedozvíme. Nový pan starosta se mi zamlouvá, protože má snahu věci řešit. Však se kvůli tomu s ostatními děvčaty v Měšťanské besedě někdy i pohádám, neboť pořád hájí bývalého starostu. Vidím to však jinak. Ten bývalý mi sliboval celé čtyři roky dát do pořádku lavičky, abychom se mohly, když se nás děvčat sejde víc, mezi sebou bavit a nebyly k sobě otočené zády, ale zůstalo jen u slibů. A teď? Přijde se s podnětem a do příště už víme, co se dá v daném problému dělat, anebo co již bylo provedeno. Takhle to má ve městě fungovat,“ konstatovala vitální chrudimská sokolka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here