Chlapík převrátil večer na Borzně tři kontejnery a utekl. Má ale smůlu, zachytila ho kamera

0
531
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 28. dubna ve 14.35 hodin kontaktoval strážníky občan, který v budově peněžního ústavu na Palackého třídě zaregistroval bezdomovce. Hlídka po příjezdu tohoto muže z budovy vykázala.

Nezabezpečené stavební práce ve Filištínské ulici

Po 18. hodině oznámil ve služebně na Resselově náměstí občan, že během provádění stavebních prací na jednom z domů ve Filištínské ulici nebylo učiněno potřebné zabezpečení. Hlídka poté kontaktovala muže provádějícího rekonstrukci střechy této budovy, jenž uvedl, že potřebné zabezpečení stavby neprovádí on, nýbrž jiná osoba. Strážníci situaci zadokumentovali a následně spisový materiál včetně fotodokumentace postoupí k řešení příslušnému správnímu orgánu.

Nezletilá dívka kradla v chrudimském supermarketu

V 19.43 hodin informovala strážníky ostraha supermarketu v ulici SNP, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Jelikož strážníci v osobě podezřelé ze spáchání přestupku proti majetku shledali nezletilou dívku, byla na místo přivolána její matka. Hlídka poté událost zadokumentovala a spisový materiál vzhledem k věku dívky postoupí k odložení přestupkové komisi městského úřadu. O jejím počínání bude písemně informován odbor sociálních věcí městského úřadu k dalšímu opatření.

Upozornění na nesprávně stojící auto Na Větrníku

O čtvrt hodiny později bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v sídlišti Na Větrníku nesprávně parkuje konkrétní automobil. Hlídka poté tedy za jeho stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Dvojice měla stříkat barvu na kostel v Michalském parku

Po půl desáté večer byli strážníci přivoláni do Michalského parku, kde právě dva lidé měli stříkat barvu ve spreji na zeď tamního kostela. Do parku tedy vyjela hlídka společně s policisty. Tyto lidi ani posprejovanou zeď zde ale nezaregistrovali a odjeli odsud.

Chlapík převrátil na Borzně tři kontejnery. Zachytila ho kamera

Ve 22.43 hodin upozornil strážníky občan na to, že před obchodním centrem na Borzně neznámý opilec převrátil plastové kontejnery, určené ke sběru odpadu. Strážníci na místě shledali tři převrácené nádoby na odpad, které vyzvedli a vrátili na původní místo. Osobu, která kontejnery převrátila, hlídka ale nikde v okolí nezaregistrovala, avšak dotyčného zachytila kamera městského kamerového systému, proto budou strážníci pracovat na zjištění jeho totožnosti a věc bude předmětem dalšího šetření.

Na chodbě domu v Husově ulici se ukrýval bezdomovec

Ráno po půl šesté vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Husovy ulice, kde se v jednom z domů na společné chodbě ukryl bezdomovec. Hlídka po příjezdu tohoto muže bez domova z budovy vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here