Strážníci museli třikrát během jediného dne zasahovat v čekárně vlakového nádraží

0
841
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 29. dubna před sedmou ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Husovy ulice, kde u jednoho z domů zvonil bezdomovec na domovní zvonky a snažil se vstoupit do budovy. Hlídka po příjezdu tohoto muže odsud vykázala.

Zmateného muže musela z nádraží odvézt záchranka

V 8.45 hodin oznámila na linku 156 pracovnice ČD, že se v budově vlakového nádraží v ulici Čs. armády v čekárně pro cestující nachází zmatený muž, jenž křičí na lidi a do odpadkového koše vyhazuje peníze. Hlídka tohoto muže shledala zcela dezorientovaného, proto na místo přivolala zdravotní záchrannou službu, která jej převzala do své péče a dopravila do nemocnice.

Bezdomovec z Chroustovic opět kradl alkohol

Po desáté dopoledne byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde došlo ke krádeži zboží. V prodejně hlídka zastihla muže bez domova z Chroustovic, jenž se doznal, že úmyslně pronesl za pokladní zónu bez zaplacení láhev alkoholu. Strážníci jeho počínání zadokumentovali a spisový materiál následně postoupí k řešení Policii ČR.

Čtyři parkovačky po upozornění v ulici U Vodárny

V 10.55 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že v ulici U Vodárny zaregistroval nesprávně zaparkované automobily, jež zde komplikují projetí vozidlům zásobování. Hlídka informaci prověřila a poté za stěrače čtyř automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Strážníci vykázali z čekárny zapáchajícího bezdomovce

V 15.30 hodin vyjeli strážníci opět do ulice Čs. armády, kde tentokrát v budově vlakového nádraží seděl zapáchající bezdomovec. Hlídka i tohoto muže odsud vykázala.

Parkovačka po upozornění pracovníka supermarketu

V 17.41 hodin upozornil strážníky pracovník supermarketu na Palackého třídě, že na parkovišti u jejich prodejny nesprávně parkuje automobil konkrétní tovární značky, který brání v projetí ostatním vozidlům. Hlídka tedy na tento automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Další bezdomovec, který obtěžoval cestující v čekárně

O několik minut později bylo na linku 156 učiněno oznámení o bezdomovci, jenž sedí v budově nádraží ČD v ulici Čs. armády a obtěžuje cestující. Hlídka i tohoto muže bez domova z nádraží vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here