Řidič hledal domov starší zmatené ženy, která bloudila v Markovicích

0
464
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 4. května v 11.35 hodin bylo strážníkům oznámeno, že na Tyršově náměstí parkují nesprávně autobusy a některé osobní automobily. Hlídka informaci ověřila a následně celkem na patnáct vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Řidič hledal domov starší zmatené ženy

Před 14. hodinou byli strážníci přivoláni do Markovic, kde řidič projíždějícího automobilu zaregistroval na vozovce kráčející zmatenou starší ženu. Oslovil ji a následně dopravil na adresu bydliště, kterou uvedla. Na uvedeném místě však nikdo z obyvatel tuto ženu neznal, proto kontaktoval strážníky. Před příjezdem hlídky do Markovic se oznamovateli podařilo kontaktovat jejího syna z Chrudimi, jenž si ji následně převzal do své péče.

Tři parkovačky po upozornění ve Filištínské ulici

V 19.45 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že na vyhrazených parkovacích místech ve Filištínské ulici parkují neoprávněně automobily bez příslušných parkovacích karet. Hlídka zde stojící vozidla prověřila a za stěrače tří automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Strážníci vykázali z České spořitelny bezdomovce

O dvě hodiny později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde se v budově peněžního ústavu bezdůvodně zdržoval bezdomovec. Hlídka po příjezdu tohoto muže bez domova z objektu vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here