Strážníci museli třikrát během jediného dne k problematickému bezdomovci z Chroustovic

0
435
Foto: Pixabay.com

V pátek 3. května zhruba v 7.15 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na společné chodbě panelového domu na Palackého třídě spí bezdomovec. Hlídka v muži zjistila obyvatele Chroustovic, kterého z budovy vykázala.

Podomní prodejci energií v Husově ulici

Ve čtvrt na dvanáct dopoledne byli strážníci přivoláni do bytového domu v Husově ulici, kde se podle telefonického oznámení pohybovali podomní prodejci energií. Hlídka tyto dva muže v budově vyhledala. Následně vyšlo najevo, že dotyční jsou zaměstnanci energetické společnosti a v uvedeném domě měli předem domluvenou schůzku se zákazníkem. Při této příležitosti se pokusili kontaktovat i některé další obyvatele domu. Vzhledem k tomu, že šlo o osoby vykonávající svou činnost v zaměstnaneckém pracovním poměru, nedošlo z jejich strany k protiprávnímu jednání. Následně muži budovu opustili.

Další ohlášený výskyt podomních prodejců

Ve 13.01 hodin obdrželi strážníci informaci, že se v jednom z domů v Husově ulici pohybují muži v obleku, již tam zřejmě vykonávají podomní prodej energií. V době příjezdu strážníků tyto osoby postávaly před budovou a nikoho nekontaktovaly. Hlídka jejich pohyb na místě monitorovala, avšak po chvíli muži nasedli do automobilu a odjeli pryč.

Bezdomovec u bankomatu České spořitelny

V 18.20 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde se v budově peněžního ústavu v prostoru u bankomatu zdržoval bezdomovec. Hlídka po příjezdu tohoto muže bez domova z Chroustovic, jenž tam pobýval bezdůvodně, odsud vykázala.

Hlídka musela podruhé kvůli bezdomovci do banky

Ve 23.10 hodin upozornil strážníky občan na to, že v budově peněžního ústavu na Palackého třídě přebývá bezdomovec. Strážníci po příjezdu také v tomto případě muže z Chroustovic z objektu vykázali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here