Muž si na vlakovém nádraží stěžoval na bolesti hlavy a závratě, byl však silně opilý

0
375
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 7. května v 10.05 hodin volal muž na linku 156 s tím, že před jeho garáží v Gorkého ulici stojí vozidlo, které znemožňuje vyjetí z garáže. Strážníkům se šetřením na místě podařilo zjistit jeho řidiče, který se dostavil na místo a vozidlo přeparkoval. Přestupek s ním byl vyřešen uložením pokuty.

Přítel ženy nechtěl opustit Na Šancích její byt

V 13.31 hodin se na strážníky obrátila žena bydlící v sídlišti Na Šancích. Žena uvedla, že do bytu pustila svého přítele, kterého už ale v bytě nechce, a ten jej odmítá opustit. Strážníci na místě oba přítomné poučili a muž následně z bytu odešel.

Pět parkovaček v Lázeňské ulici a dvě ve Fibichovce

Krátce po 14. hodině řešila hlídka oznámení o parkování vozidel na veřejné zeleni v Lázeňské ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním pěti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel. O dvě hodiny později řešili strážníci další případ špatného parkování, tentokrát ve Fibichově ulici. I tady byla za stěrač parkujícího vozidla umístěna jedna výzva pro nepřítomného řidiče.

V okolí kapličky ve Vestci pobíhali zatoulaní psi

V 19.15 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o dvou volně pobíhajících psech ve Vestci v okolí kapličky. Po příjezdu na místo jednali strážníci s oznamovatelem, který jim sdělil, že psi utekli do pole s řepkou. Provedenou kontrolou dané lokality se psy nepodařilo nalézt.

Muž si stěžoval na bolest hlavy a závratě, byl ale silně opilý

Krátce před 20. hodinou vyjížděli strážníci do budovy vlakového nádraží, kde se měl nacházet muž stěžující si na bolest hlavy. Muži měla také téct krev z nosu. Strážníci po příjezdu zjistili, že jde o muže z Trhové Kamenice, který si stěžoval na bolest hlavy a závratě. Z jeho dechu byl přitom silně cítit alkohol. Dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 2,22 promile alkoholu. Vzhledem k uvedeným zdravotním potížím byla na místo přivolána záchranka, jejíž posádka muže převezla k dalším vyšetřením.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here