V Poděbradově ulici ležela na chodníku žena. Prý se opalovala

0
716
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 8. května v 10.41 hodin oznámil muž na linku 156, že u vlakového nádraží parkuje vozidlo porušující dopravní značení zákaz zastavení. Oznámení zde tedy bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

V Poděbradově ulici ležela na chodníku žena

V 11.40 hodin přijal operátor městské policie oznámení, že v Poděbradově ulici leží na chodníku nějaká osoba. Hlídka na místě zjistila, že jde o ženu z Chrudimi, která hlídce uvedla, že se zde pouze opalovala. Následně z místa odešla.

Odhozená injekční stříkačka ve Václavské ulici

Krátce před 15. hodinou vyjížděla hlídka do Václavské ulice, kde se měla v blízkosti kruhové křižovatky nacházet pohozená injekční stříkačka. Strážníci injekční stříkačku uložili do ochranného boxu a převezli ji do služebny městské policie, kde bude předána k odborné likvidaci.

Chlapík měl v čekárně nádraží kopat do automatu na kávu

V 22.24 hodin oznámil pracovník Českých drah, že se na vlakovém nádraží nachází muž, který má údajně kopat do automatu na kávu. Po příjezdu hlídky bylo zjištěno, že se muž zde už nenachází. Podle oznamovatele odjel z místa na jízdním kole. Automat, do kterého měl kopat, nejevil přitom známky poškození. Strážníci provedli kontrolu přilehlých ulic a širšího okolí, muže ale nenašli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here