Záchranáři našli v rodinném domě v Pardubicích mrtvého chlapce. Policie zadržela podezřelého muže

0
1008
Ilustrační foto: Pixabay.com

Pardubičtí kriminalisté vyšetřují od pondělní jedné hodiny v noci násilné úmrtí nezletilého dítěte. Uvedla to krajská mluvčí republikové policie Markéta Janovská. Mělo by jít podle všeho o sedmiletého chlapce.

Podezřelý muž nebyl zatím z ničeho obviněn

„Došlo k úmrtí dítěte mladšího deseti let. Policistům bylo téměř okamžitě jasné, že jde o násilnou smrt a zadrželi v této souvislosti 40letého muže, se kterým nyní probíhají další úkony,“ říká policejní mluvčí. Jak dodává, zadržený muž nebyl zatím obviněn a vyšetřování je nyní na úplném počátku. „Proto nebudeme v současné době poskytovat žádné další informace,“ doplňuje vzápětí.

Zdravotníci prováděli resuscitaci a chirurgické úkony

Do rodinného domu v Pardubicích vyjížděli k dospělému muži původně zdravotníci, nakonec ale nalezli na místě malé dítě v bezvědomí, které se i přes okamžitou resuscitaci a chirurgické úkony trvající zhruba hodinu nepovedlo přivést k životu. Dítěti se zastavilo srdce. Prozatím není jasné, zda bylo dítě v příbuzenském stavu se zadrženým mužem, a vzhledem k tomu, že je obětí nezletilá osoba, nedá se předpokládat, že by Policie ČR poskytla k případu bližší podrobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here