Hlasitá hádka mezi mužem a ženou před ubytovnou v Tovární ulici

0
553
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 11. května v 8.58 hodin kontaktoval strážníky anonymní oznamovatel s žádostí o prověření počínání neznámého muže, jenž před supermarketem na Palackého třídě nabízel kolemjdoucím lidem k prodeji plyšová zvířátka s tím, že je výtěžek z jejich prodeje určen na pomoc postiženým dětem. Strážníci tedy muže kontaktovali, avšak ten předložil platné povolení k veřejné sbírce, vydané krajským úřadem, proto hlídka v tomto případě protiprávní jednání neshledala.

Strážníci naháněli na obchvatu zatoulaného bígla

Před půl desátou dopoledne byli strážníci přivoláni na konkrétní místo silničního obchvatu města, neboť se zde podle oznámení volně pohyboval pes plemene bígl a jeho majitel se nikde poblíž nenacházel. Hlídka zvíře zaregistrovala a opakovaně se je pokusila odchytnout, což se ale vzhledem na jeho plachost nepodařilo a pes utekl do polí, neznámo kam.

Nález peněženky s hotovostí v ulici Přemysla Otakara

Po 15. hodině se do služebny městské policie dostavil občan, jenž službu konajícímu strážníkovi oznámil, že v ulici Přemysla Otakara nalezl peněženku s finanční hotovostí, kterou následně vhodil do schránky důvěry městské policie na Resselově náměstí. Hlídka proto nález vyzvedla a odevzdala jej do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Na chodníku v ulici Na Valech ležel opilec z Pardubic

V 15.57 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Na Valech, kde na chodníku ležel zřejmě opilý muž. Hlídka v dotyčném po příjezdu zjistila obyvatele Pardubic, jenž poté orientován místem i časem v pořádku sám odešel pryč.

Opilec putoval z Novoměstské ulice k Resselovu náměstí

Krátce před 18. hodinou bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v Novoměstské ulici leží na zemi zřejmě opilý muž. Před příjezdem strážníků oznamovatel opět kontaktoval městskou policii, aby upřesnil, že dotyčný vstal a odešel směrem k Resselovu náměstí. Hlídka po chvíli tohoto podnapilého muže dostihla. Následně muž odešel na nádraží.

Hlasitá hádka mezi mužem a ženou před ubytovnou

V 18.25 hodin byli strážníci přivoláni před městskou ubytovnu v Tovární ulici, kde došlo ke slovní rozepři mezi kolemjdoucím mužem a ubytovanou ženou. Po příjezdu hlídky byl však na místě klid, muž i žena si vše vzájemně v klidu vyříkali a za své jednání se navzájem omluvili. Protože dotyčný muž z Pardubic měl po předchozích zkušenostech vysloven zákaz vstupu do této ubytovny, strážníci jej odsud vykázali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here