Za dveřmi je Majáles Pardubice 2019 aneb Dva dny hudby na třech pódiích

0
569

V areálu pardubického koupaliště Cihelna, respektive na jeho louce se v pátek 17. a sobotu 18. května uskuteční tradiční studentský majáles. Hlavním tahákem je samozřejmě plejáda oblíbených kapel, zpěváků a zpěvaček. Areál se v pátek otevře ve 12 a v sobotu v 10 hodin a program po oba dny potrvá až do půlnoci.

V předprodeji lze do 16. května zakoupit jen dvoudenní vstupenky za 635 korun; jednodenní vstupenka za 590 korun bude k dostání pouze na místě, stejně jako dvoudenní lístek za 690 korun. Také dvoudenní VIP vstupenku lze pořídit za 999 korun jen v předprodeji: pouze v Panorama Caffe Baru ve 3. patře Paláce Pardubice a síti Ticketportal. Děti do 130 centimetrů se do areálu dostanou zdarma a držitelé průkazu ZTP/P také – ovšem jejich doprovod zaplatí plné vstupné.

Oblíbené kapely i taneční párty dýdžejů

V pátek zahrají třeba Monkey Business, Rybičky 48, Mirai, Support Lesbiens, Michal Hrůza či Vypsaná fiXa. V sobotu se návštěvníci mohou těšit na Sto zvířat, Mig 21, Wohnout, Mandrage, Davida Kollera, Annu K nebo Skyline. Zatímco dvě pódia budou patřit těmto interpretům, to třetí s názvem Trinity Club Stage nabídne bloky taneční hudby od známých i začínajících dýdžejů. Noční tečkou za oběma májovými dny bude afterparty v nově otevřeném Trinity Clubu v centru města.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: AD – SOUND
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here