Záchranka musela k mladému muži ležícímu na zemi u Muzea

0
761
Foto: Pixabay.com

V pondělí 13. května ve 12.04 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že v řece v Píšťovech zaregistroval u splavu plovoucí záchrannou kotvu. Hlídka po příjezdu tento záchranný prostředek z vody vyzvedla a umístila jej zpět na příslušné místo na břehu.

Tři parkovačky po upozornění ve Dvořákově ulici

V 15.40 hodin byli strážníci přivoláni do Dvořákovy ulice, kde parkovaly automobily v místě zákazu zastavení. Hlídka proto za stěrače těchto tří vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Záchranka musela k mladému muži ležícímu u Muzea

Přesně v 17 hodin obdrželi strážníci informaci, že u budovy Muzea v Široké ulici sedí bezdomovec ve zcela nepřirozené pozici, proto není vyloučeno, že je ohrožen na životě. Hlídka tohoto místního mladého člověka kontaktovala. Vzhledem k jeho zdravotním potížím následně přivolala záchranku, jež tohoto muže převzala své do péče.

Další upozornění na špatné parkování ve Smetanově ulici

V 17.15 hodin oznámil občan ve služebně strážníkům nesprávné parkování automobilů ve Smetanově ulici, kde platí zákaz zastavení. Hlídka tuto informaci prověřila a poté na deset stojících vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Nenapravitelný zloděj z Chroustovic opět kradl

V 19.30 hodin oznámila na linku 156 ostraha supermarketu v ulici SNP, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Strážníci v supermarketu zastihli podezřelého muže bez domova z Chroustovic, jenž se ke svému úmyslnému jednání doznal. Hlídka jeho počínání v prodejně zadokumentovala a spisový materiál následně postoupí k řešení Policii ČR.

Stížnost na nesprávně stojící auto na Palackého třídě

O čtyři minuty později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde měl u jednoho z domů nesprávně parkovat konkrétní automobil. Strážníci vozidlo na uvedeném místě nezaregistrovali, neboť odjelo před jejich příjezdem.

Na chodbě domu v ulici Požárníků spal bezdomovec

Po třetí hodině ráno upozornila strážníky obyvatelka ulice Požárníků, že na společné chodbě jejich bytového domu spí bezdomovec. Hlídka odsud tohoto muže bez domova vykázala.

Bezdomovec se uzamkl na toaletách nemocnice

V 6.11 hodin byli strážníci přivoláni do nemocnice ve Václavské ulici, kde se na toaletách uzamkl bezdomovec, jenž odmítl zdravotnické zařízení opustit. Hlídka i v tomto případě muže bez domova z nemocnice vykázala.

Dalších šest řidičů odneslo udání parkovačkou

Před čtvrt na sedm ráno bylo prostřednictvím linky 156 oznámeno, že v ulicích Smetanova a Dvořákova nesprávně parkují automobily. Hlídka zde shledala celkem šest stojících vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here