Arogantní majitelka psa ze sídliště Na Větrníku bude muset před komisi

0
529
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 14. května po sedmé ráno požádal strážníky o pomoc obyvatel centra pro seniory v ulici Strojařů, neboť potřeboval asistenci hlídky při přemístění z vozíku na lůžko. Před příjezdem strážníků do uvedeného zařízení kontaktovala však strážníky pečovatelka a hlídku odvolala.

Pracovnice prodejny měla obavu o zdraví bezdomovce

V 8.18 hodin byli strážníci přivoláni do Havlíčkovy ulice, kde pracovnice prodejny zaregistrovala u silnice pobíhajícího bezdomovce a pojala obavu o jeho zdraví. Hlídka po příjezdu tohoto muže kontaktovala, a on uvedl, že upadl během jízdy na jízdním kole. Protože při pádu zranění neutrpěl a lékařskou pomoc nežádal, strážníci odjeli.

Dvě parkovačky po upozornění na Tyršově náměstí

Krátce po půl jedenácté dopoledne kontaktoval hlídku během pochůzkové činnosti v centru města občan, jenž poukázal na to, že některé nesprávně zaparkované automobily na Tyršově náměstí komplikují průjezd řidičům ostatních vozidel do Opletalovy ulice. Hlídka tedy na dva automobily, jež zčásti zasahovaly do jízdního pruhu, umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Arogantní majitelka psa bude muset před komisi

V 10.50 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se sídlištěm Na Větrníku pohybuje žena se svým psem, jenž pobíhá na volno a na výtky občanů jeho majitelka reaguje arogantně. Hlídka tuto ženu zastihla v místě jejího bydliště. Protože s uvedenými skutečnostmi nesouhlasila, strážníci její výpověď zadokumentovali a následně vyzvali k podání vysvětlení také oznamovatelku. Spisový materiál následně postoupí k dořešení přestupkové komisi městského úřadu.

Hlídka vyhodila z prodejny zapáchajícího bezdomovce

Po půl třetí odpoledne kontaktovala strážníky ostraha hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, jelikož se ve vestibulu jejich prodejny bezdůvodně zdržoval silně zapáchající bezdomovec, který neměl v úmyslu nakupovat. Strážníci po příjezdu tohoto muže odsud vykázali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here