Ty na to máš aneb Závod, který vyhraje každý, opět v Chrudimi

0
556
Foto: Pixabay.com

V neděli 19. května se v chrudimském Městském parku uskuteční sportovní akce pro celou rodinu „Ty na to máš aneb 360°Challenge Tour“. Již počtvrté se účastníci mohou těšit na standardní prvky, v nichž se kombinují fyzické cviky a zábava. Zabrat sice dostane celé tělo, ale hlavní bude radost z pohybu v přírodě. Výmluvné jsou už samotné názvy jednotlivých stanovišť: „Humusáci + Superman“, „Palič stehen + Vánočka“, „Kačáci + Master klik“ či „Panďulák a rovinka žabáků“.

Registrace začne v 9 hodin; dospělí se vydají na trasu v 11 hodin a děti o půl jedné. Závodit se bude do 15 hodin v kategoriích ženy, muži, tříčlenné štafety, děti od 3 do 15 let a batolata, pro která bude přichystána asi 50metrová rovinka.

Připraven bude doprovodný program, třeba skákací hrad nebo balónková bitva. O hudbu se postará dýdžej Spalda. Pro všechny bude zajištěno občerstvení.

Pozor, nutný je vyplněný revers!

Startovné činí 500 korun pro dospěláky a 150 korun pro děti. Na trase bude zajištěn pitný režim a každý, kdo ji absolvuje celou, dostane originální medaili 360°Challenge a hodnotné ceny.

Důležité upozornění: každý dospělý účastník je povinen donést k registraci podepsaný a vyplněný revers (ke stažení je na stránkách www.360tka.cz v rubrice zaměřené na chrudimský závod). Bez něj mu nebude vydán čip.

Napsal: Miloš Pelikán

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here