Vystrašená žena, která byla ve firemním areálu v Tovární ulici napadena mužem, přivolala strážníky

0
388
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 17. května po osmé ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Fibichovy ulice, kde se na společné chodbě panelového domu pohybovala kočka, jež podle oznamovatele nepatřila žádnému z obyvatel. Po příjezdu hlídky se zvíře s viditelně nemocným okem nacházelo na travnaté ploše před budovou. Strážníci se je pokusili odchytnout, což se ale nezdařilo a kočka odběhla pryč.

Žena byla v areálu firmy v Tovární ulici napadena mužem

V 11.54 hodin oznámila na linku 156 mladá žena, že byla v areálu jedné z firem v Tovární ulici slovně napadena neznámým mužem poté, co její malou dceru málem pokousal jeho pes, jenž se zde volně pohyboval. Oznamovatelka po příjezdu hlídce uvedla, že po vstupu na pozemek této firmy, kde se hodlala dotázat na určitou informaci, vyběhl směrem k ní a její malé dceři štěkající pes, jenž se nacházel uvnitř areálu. Vzápětí zvíře odvolal přítomný muž, který jí místo omluvy z firmy vykázal. V jeho jednání jej slovně podpořil i další muž, jenž po chvíli vyšel před budovu. Strážníci následně kontaktovali oba muže, kteří se společně ženě za své předchozí jednání omluvili. Dalšího šetření oznamovatelka po městské policii nežádala a událost tímto aktem považovala za vyřízenou.

Hlídka strážníků vykázala od základní školy bezdomovce

Před tři čtvrtě na jednu odpoledne bylo strážníkům oznámeno, že u budovy základní školy na Palackého třídě posedává bezdomovec. Hlídka tohoto muže z prostoru s nádobami na odpad vykázala.

Dvě parkovačky za stání před chrudimskou radnicí

V 15.57 hodin byli strážníci přivoláni na Resselovo náměstí, kde v pěší zóně parkovaly před budovou radnice dva automobily. Hlídka na tato vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Před chrudimským supermarketem se válel bezdomovec

Krátce před 19. hodinou kontaktovala strážníky pracovnice hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové s tím, že před jejich prodejnou leží bezdomovec. Hlídka však na místě ani v okolí hypermarketu tohoto muže nezaregistrovala, neboť mezitím odešel pryč.

Hlasitá hudba z automobilu rušila noční klid

Po 22. hodině bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Dr. Bartůňka dochází k rušení nočního klidu hlasitou hudbou, jež vychází ze zaparkovaného automobilu. Po příjezdu strážníků byl však v ulici i jejím okolí klid a protiprávní jednání hlídka zde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here