Městské kino Chrudim promítne seniorům komedii LOVEní

0
620

Předposledním jarním promítáním pro seniory bude ve čtvrtek 23. května nová česká komedie LOVEní. Představení začne v chrudimském kině tradičně v 10 hodin, nemění se ani vstupné 60 korun. Výjimečně zatím není vyprodáno: zbývá desítka lístků. Lze je pořídit v Divadle K. Pippicha, městském informačním centru, přímo v kině nebo online na stránkách www.kinochrudim.cz.

Co dělat, když uteče ženich od oltáře

Hlavní postava filmu Eliška (Ester Geislerová) má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky, a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce.

Ta s tím moc nesouhlasí, ale je nezadaná a má ve svých 35 letech strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi katastrofickými schůzkami hledá novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat, ale jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem – podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce.

Ve filmu si zahráli i další oblíbení herci, třeba Jakub Prachař, Jaroslav Plesl, Ondřej Malý, Veronika Žilková či Jana Švandová.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: BontonfilmCZ
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here