Strážníci budili na autobusové zastávce na Palackého třídě spící slečnu

0
752
Foto: Roman Zahrádka

V sobotu 18. května krátce po osmé ráno byli strážníci přivoláni na Palackého třídu, kde v jedné z autobusových zastávek spala neznámá žena. Hlídka v této slečně zjistila místní obyvatelku, jež poté zdravotně v pořádku nastoupila do vozidla MHD a odjela domů.

Strážníci odchytli kočku s nemocným okem

Přibližně o půl hodiny později kontaktoval strážníky obyvatel Fibichovy ulice, protože na hřišti před domem zaregistroval kočku s nemocným okem. Hlídka po příjezdu zvíře odchytla a dopravila je do útulku v Sečské ulici, kde bylo předáno do péče personálu.

Stížnost na hudební produkci v restauraci Na Valech

V 19.32 hodin bylo prostřednictvím linky 156 oznámeno, že jsou v ulici Na Valech a v jejím okolí občané rušeni hlasitou hudbou, jež vychází z místní restaurace. Strážníci tedy v uvedeném podniku kontaktovali odpovědnou osobu, jež uvedla, že pořádaná hudební produkce byla předem řádně oznámena městskému úřadu a její konec je stanoven nejpozději na 22. hodinu, aby v době nočního klidu již nikdo z obyvatel nebyl rušen. Po tomto sdělení hlídka odjela, neboť protiprávní jednání v tomto případě neshledala.

Bezdomovec zvonil v noci na zvonky panelového domu

Několik minut před jednou hodinou v noci vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Topolské ulice, kde na zvonky panelového domu zvonil bezdomovec. Hlídka odsud tohoto muže vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here