Strážníci, policisté i hasiči odchytávali v Pardubické ulici dvě zatoulané ovce

0
344
Foto: Pixabay.com

V úterý 21. května po půl čtvrté odpoledne oznámil na linku 156 občan, že v Pardubické ulici naproti autobazaru zaregistroval dvě volně pobíhající se ovce. Strážníci informaci na místě ověřili a následně přivolali hasiče a policisty, aby se společně pokusili obě zvířata odchytnout. Po určité době se podařilo jednu z ovcí odchytnout a dopravit na statek místní zemědělské školy s dotazem, zda zvíře neuteklo jim. Přestože ovce nepatřila střední škole, pracovníci statku nabídli, že se o odchycené zvíře postarají do doby, než se přihlásí jeho majitel. Jedna z ovcí byla tedy prozatím ponechána v jejich péči a všechny přítomné složky pokračovaly v odchytu druhého zvířete. Tato ovce však odběhla neznámo kam, proto byla chvíli před 18. hodinou akce ukončena.

Nákladní automobil parkující v ulici Strojařů v protisměru

V 17.01 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Strojařů, kde parkoval v protisměru nákladní automobil s cizí státní registrační značkou. Hlídka po příjezdu k tomuto vozidlu kontaktovala přítomného řidiče a dopravní přestupek s ním na místě vyřešila.

Odtahovka musela odstranit nesprávně parkující auto

Před tři čtvrtě na sedm večer kontaktoval strážníky muž s tím, že před jeho garáží v Pardubické ulici nesprávně parkuje cizí automobil, jenž mu brání ve vyjetí vozidlem na komunikaci. Hlídka provedenou lustrací zjistila provozovatelku automobilu a kontaktovala ji. Žena, jež se po chvíli dostavila na místo, uvedla, že vozidlo před časem darovala jistému muži, jenž zřejmě dosud úřadu nenahlásil změnu provozovatele. Protože strážníkům poskytla telefonní číslo tohoto muže, hlídka se jej pokusila kontaktovat, avšak neúspěšně. Vzhledem k tomu byla přivolána odtahová služba, jež vozidlo z komunikace odstranila. O provedeném odtahu automobilu byla vyrozuměna Policie ČR.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here