Opilec obtěžoval ženy před prodejnou Na Šancích. Zpacifikovala ho policejní hlídka

0
535
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 26. května v 9.23 hodin oznámila strážníkům pracovnice hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, že v jejich prodejně byla nalezena platební karta. Hlídka tento nález v hypermarketu vyzvedla a následně jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

V autobusové zastávce ležel bezdomovec

Před půl desátou dopoledne byli strážníci přivoláni do Družstevní ulice, kde v autobusové zastávce ležel neznámý muž. Po příjezdu strážníků dotyčný muž bez domova z Chroustovic spořádaně seděl mimo prostor zastávky a protiprávního jednání se nedopouštěl.

Kotě nalezené v ulici K Májovu skončilo v útulku

O půl druhé odpoledne kontaktovala strážníky žena s tím, že v ulici K Májovu zaregistrovala malé opuštěné kotě. Protože strážníci následně shledali, že jde o velmi mladé zvíře, jež potřebuje péči, dopravili jej do útulku v Sečské ulici, kde kotě předali do péče přítomného personálu.

Skupina mladíků obtěžovala zákazníky supermarketu

Ve 13.47 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice SNP, kde se u supermarketu zdržovala skupina mladíků, kteří žebrali a obtěžovali zákazníky prodejny. Hlídka informaci prověřila, avšak na místě ani v okolí tyto lidi nezaregistrovala.

Opilec obtěžoval ženy před prodejnou Na Šancích

Po 17. hodině bylo oznámeno na linku 156, že se u prodejny v sídlišti Na Šancích pohybuje podnapilý muž a obtěžuje kolemjdoucí ženy. Při příjezdu strážníků byla již na místě přítomna hlídka Policie ČR a událost řešila.

Parkovačka za stání na chodníku v ulici Čs. armády

O jedenáct minut později obdrželi strážníci informaci, že v křižovatce ulic Přemysla Otakara a Čs. armády parkuje automobil na chodníku. Hlídka následně za stěrač takto zaparkovaného vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Zmatená divoká kachna na Palackého třídě

V 19.10 hodin byli strážníci přivoláni k supermarketu na Palackého třídě, kde pracovník prodejny zpozoroval na parkovišti zmatenou divokou kachnu. Po příjezdu hlídky se již zvíře na místě ani jinde v okolí nenacházelo.

Odložená igelitka se zábavní pyrotechnikou

Krátce po 21. hodině informovala strážníky žena o tom, že v prostoru autobusové zastávky v Novoměstské ulici zaregistrovala odloženou igelitovou tašku se zábavní pyrotechnikou a pojala obavu, aby petardy nezranily děti. Hlídka oznámení prověřila a veškerou pyrotechniku, uloženou v tašce, shledala již použitou a tedy neškodnou. Protože se jednalo o odpad z použitých petard, strážníci zajistili jeho následnou likvidaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here