V Husově ulici byla nalezena dvě zraněná ptáčata. Skončila v záchranné stanici pro živočichy

0
545
Foto: Pixabay.com

V pátek 24. května před půl devátou ráno kontaktovala strážníky žena s tím, že na silnici mezi Chrudimí a Medlešicemi zaregistrovala pobíhající ovci. Hlídka informaci prověřila, avšak zvíře nikde nezaregistrovala.

Dvě parkovačky za stání na vyhrazených místech

V 11.48 hodin byli strážníci upozorněni, že na vyhrazených parkovacích místech na Resselově náměstí parkují neoprávněně automobily bez příslušných parkovacích karet a řidiči s označenými vozidly tak nemají možnost na těchto místech zaparkovat. Hlídka zde stojící automobily prověřila a na dva z nich umístila výzvy pro nepřítomné řidiče. I přes toto zjištění zde bylo několik vyhrazených parkovacích míst volných a k dispozici držitelům parkovacích karet.

Uhynulý pták v ulici Čs.partyzánů byl odvezen k likvidaci

Po půl čtvrté odpoledne volal na linku 156 mladík s tím, že v ulici Čs. partyzánů zaregistroval uhynulého ptáka. Hlídka následně zvíře vyzvedla a dopravila do veterinární kliniky k odborné likvidaci.

Nález dvou zraněných ptáčat v Husově ulici

Přibližně o hodinu později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Husovy ulice, kde v parku u hotelu žena zpozorovala zraněného ptáka. Hlídka na místě shledala hned dvě zraněná ptáčata, jež vyzvedla a následně předala do péče pracovníků záchranné stanice živočichů.

Strážníci vykázali z chodby domu spícího bezdomovce

Ráno po půl třetí byli strážníci přivoláni do jednoho z domů v Rooseveltově ulici, kde na společné chodbě spal bezdomovec. Hlídka po příjezdu tohoto muže odsud vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here