Nestárnoucí Helena Vondráčková v Chrudimi aneb Dlouhá noc live!

0
1594

Výjimečnou událostí pro mnohé Chrudimáky a další obyvatele regionu bude koncert Heleny Vondráčkové. Jednasedmdesátiletá stálice naší popmusic sice nepřekvapuje novými hity, ale těch stále oblíbených má spoustu. V současnosti je právě na česko-slovenském turné připomínajícím jejích 55 let na hudební scéně. V Chrudimi vystoupí Vondráčková, která mimochodem prožila dětství ve Slatiňanech, v pátek 31. května ve Sportovní hale.

Koncert začne v 19 hodin, lístky stojí od 590 do 890 korun. Zbývá jich už jen několik desítek a lze je sehnat online na odkazu https://www.viagogo.com/cz/Concert-Tickets/Rock-and-Pop/Helena-Vondrackova-Tickets.

Dojde na největší hity a rovněž na několik hostů

„Fanoušci se můžou těšit na největší hity z mého bohatého repertoáru. Budu mít také několik hostů: 4 Tenory, mistra světa ve stepu Tomáše Slavíčka s jeho Tap Academy Prague nebo zpěvačku Šárku Rezkovou,“ říká Helena. Fanoušci se tedy během jejího koncertu jistě dočkají evergreenů jako Lásko má, já stůňu, Kam zmizel ten starý song, Dvě malá křídla tu nejsou, Malovaný džbánku, Každá trampota má svou mez, A ty se ptáš, co já, Čas je proti nám, Sladké mámení a z posledních let Dlouhá noc či Samba.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: honzavi
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here