Občané zatím jen málo využívají možnost setkávat se s chrudimskými strážníky

0
975
Foto: Kodl Cr

Už téměř půldruhého roku mají občané možnost setkávat se s vedením Městské policie Chrudim a projednat s ním nejen své potíže či starosti, ale také své podněty a návrhy. Upozornil na tiskový mluvčí chrudimské radnice Aleš Prokopec.

Stačí si pohovořit a bývá zpravidla po problému

„Byla by škoda, kdyby občané vnímali městskou policii jen jako hlídače veřejného pořádku. Strážníci tu jsou především pro občany a řešení jejich potíží,“ potvrzuje starosta Chrudimi František Pilný (nezávislý za ANO 2011), jenž je řízením městské policie pověřen zastupitelstvem. „Bohužel občané této možnosti zatím příliš nevyužívají. Přitom mnohdy stačí si o některých věcech jen v klidu pohovořit a je po problému,“ říká vrchní strážník Lukáš Dvořák.

Pravidelné schůzky se konají každý čtvrtek

Pravidelné schůzky občanů s vrchním strážníkem nebo jeho zástupcem se konají každý čtvrtek od 12.30 do 15.30 hodin v sídle městské policie na Resselově náměstí čp. 1 v budově Staré radnice. „Po předchozí telefonické domluvě lze samozřejmě den i čas setkání upravit dle potřeb občanů,“ ujišťuje vrchní strážník.

V případě, že by mělo být setkání z naléhavých důvodů zrušeno či přesunuto, budou občané včas informováni na webových stránkách městské policie http://www.mpchrudim.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here