Občan objevil v Městském parku pod keřem ležet muže a vylekal se

0
716
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 3. června po půl deváté ráno požádali strážníky o spolupráci policisté, neboť bylo třeba usměrňovat provoz na křižovatce na Borzně, kde došlo k dopravní nehodě. Hlídka na místě setrvala po dobu šetření Policie ČR a usměrňovala dopravu.

Obava občana o to, aby se z vozidla nestal autovrak

V 9.43 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že v Dašické ulici několik dnů parkuje na stejném místě osobní automobil, proto pojal obavu, aby se časem vozidlo nestalo autovrakem. Strážníci provedenou lustrací zjistili majitele tohoto automobilu a následně se jej pokusili kontaktovat. To se však nepodařilo. Protiprávní jednání v tomto případě však hlídka neshledala.

Auto zaparkované na Žižkově náměstí v protisměru

Po jedenácté dopoledne byli strážníci přivoláni na Žižkovo náměstí, kde podle oznámení parkovaly automobily v protisměru. Hlídka na místě jednala s oznamovatelem, jenž uvedl, že šlo pouze o jedno takto zaparkované vozidlo, jež před příjezdem hlídky odjelo.

Stížnost na stání na místech vyhrazených pro invalidy

V 16.38 hodin oznámil na linku 156 občan, že na parkovišti u hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové parkují neoprávněně automobily bez příslušného označení na parkovacích místech vyhrazených pro vozidla invalidů. Hlídka všechna tato vyhrazená místa prověřila, avšak protiprávní jednání zde v uvedené době nezaregistrovala.

Občan objevil v Městském parku pod keřem ležet muže

V 18.29 hodin vyjeli strážníci do Pardubické ulice, kde občan v Městském parku u budovy zdejšího úřadu zaregistroval pod keřem ležícího muže. Hlídka v něm probuzení zjistila obyvatele Heřmanova Městce, jenž odsud následně odešel.

Odchycený pes u železničního přejezdu v Obce Ležáků

V 19.56 hodin oznámil strážníkům občan, že u železničního přejezdu v ulici Obce Ležáků odchytl volně pobíhajícího psa, proto vyčká na příjezd strážníků u areálu útulku v Sečské ulici, kde jim zvíře předá. Hlídka po příjezdu psa bez evidenční známky v pořádku umístila do útulku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here