Muž měl při hádce se ženou ukopnout ve vzteku světlomet auta. Půjde před komisi

0
289
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 8. června v 8.56 hodin bylo strážníkům oznámeno, že v Podfortenské ulici nesprávně zaparkovaný automobil brání obyvateli zdejšího domu ve vyjetí vozidlem ze dvora. Hlídka tedy na takto zaparkovaný automobil umístila výzvu pro nepřítomného řidiče a následnou lustrací zjistila jeho majitele, jehož následně telefonicky kontaktovala. Muž sdělil, že vozidlo momentálně užívá jiná osoba, avšak že sám zajistí jeho neprodlené odstranění z vjezdu na pozemek. Poté byl vjezd uvolněn.

Muž při hádce se ženou ve vzteku ukopnul světlomet

V deset dopoledne kontaktovala strážníky obyvatelka Píšťov s tím, že u jejich automobilu zaparkovaného poblíž domu někdo poškodil světlomet. Strážníci po příjezdu na místo jednali s manželem oznamovatelky, jenž obdržel informaci, že během uplynulé noci procházela kolem jejich zaparkovaného vozidla dvojice – muž a žena, jež tudy chodí pravidelně. Tito lidé se vzájemně hádali a během hádky měl muž ve vzteku kopnout nohou do světlometu jejich automobilu. Na základě popisu muže, jenž hlídka obdržela, strážníci na základě místní znalosti tohoto člověka podezřelého ze spáchání přestupku proti majetku vyhledali. Ten však k věci uvedl, že se na nic nepamatuje, proto hlídka událost zadokumentovala a spisový materiál následně postoupí k dořešení přestupkové komisi při MěÚ ve Slatiňanech.

Dvě parkovačky po upozornění před hasičskou zbrojnicí

Ve 14.12 hodin byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde před hasičskou zbrojnicí parkovaly automobily v místě, kde platí zákaz zastavení. Hlídka po příjezdu umístila za stěrače těchto dvou vozidel výzvy pro nepřítomné řidiče.

Hosté baru rušili prý hrou na kytary noční klid

Několik minut po 22. hodině obdrželi strážníci anonymní telefonické oznámení o rušení nočního klidu v ulici Dr. Václava Peška, kde na venkovní zahrádce restaurace hráli hosté na kytary. Po příjezdu strážníků byl ale na místě klid a nikdo z přítomných zákazníků na hudební nástroj nehrál. Hlídka v podniku kontaktovala odpovědnou osobu, kterou poučila. Strážníci poté odjeli.

Zatoulaný pes na vozovce mezi Markovicemi a Bylany

Ve 22.26 hodin volala na linku 156 žena s tím, že na konci Markovic, směrem na Bylany, zaregistrovala na vozovce volně pobíhajícího psa velkého vzrůstu a černé barvy. Hlídka prověřila uvedenou komunikaci a následně i její okolí, avšak zvíře nikde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here