U prodejny v sídlišti Na Šancích křičela v noci neznámá žena

0
136
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 7. června po 17. hodině bylo na linku 156 oznámeno, že před konkrétním domem v ulici J. E. Purkyně parkuje automobil na chodníku. Hlídka po příjezdu vyřešila dopravní přestupek s přítomným řidičem vozidla na místě a poté odjela.

U prodejny v sídlišti Na Šancích křičela v noci neznámá žena

Ve 23.10 hodin byli strážníci přivoláni k prodejně v sídlišti Na Šancích, kde se měla nacházet neznámá křičící žena. Hlídka prověřila místo i široké okolí, avšak tuto ženu nikde nezaregistrovala.

Mezi Chrudimí a Sobětuchy seděl v příkopu v noci mladík

Ráno ve čtvrt na šest informoval strážníky řidič taxislužby o tom, že během jízdy vozidlem do Sobětuch zaregistroval v příkopě sedícího muže a pojal obavu, aby se mu něco nestalo. Strážníci v něm následně zjistili mladého obyvatele uvedené obce, jenž byl zdravotně v pořádku. Hlídce mladík uvedl, že si pouze chvíli odpočinul a poté pokračoval v chůzi do místa svého bydliště.

Otevřené okno nad ránem u školy na Palackého třídě

V 6.45 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde u budovy střední školy žena zaregistrovala v přízemí otevřené okno. Hlídka informaci na místě prověřila a poté přivolala příslušného pedagoga, jenž okno zajistil. Protiprávní jednání v souvislosti s touto událostí nebylo zjištěno a strážníci poté odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here