Kdo ukradl v ulici J. E. Purkyně z auta registrační značku?

0
534
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 16. června ve 12.45 hodin se dostavila do služebny městské policie žena, aby strážníkům předala nalezenou peněženku s doklady a finanční hotovostí. Strážníkům se podařilo kontaktovat majitele, který se ještě týž den dostavil a peněženku si převzal.

Kdo ukradl v ulici J. E. Purkyně z auta značku?

V 16 hodin požádala hlídka Policie ČR o spolupráci, a to ve věci vyřízení oznámení o krádeži registrační značky vozidla. Ke krádeži mělo dojít v ulici J. E. Purkyně. Případ byl tedy hlídkou městské policie zadokumentován a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Neoprávněné obsazené místo pro invalidu

Krátce před 20. hodinou vyjížděli strážníci do Fibichovy ulice, kde mělo neoprávněně parkovat vozidlo na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. Šlo se o parkovací místo vyhrazené pro konkrétní značku. Hlídka prostřednictvím lustrace zjistila majitele uvedeného vozu, toho se však nepodařilo kontaktovat. Po domluvě s majitelem vyhrazeného místa bylo tedy oznámení vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Stížnost na vjíždění vozidel do pěší zóny v Píšťovech

V 6.30 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že v místní části Píšťovy vjíždějí neoprávněně vozidla do pěší zóny. Hlídka zde provedla kontrolu a na místě vytrvala více než hodinu. Během tohoto času bylo zjištěno, že se z důvodu stavebních prací na silnici mezi Chrudimí a Slatiňany řidiči pokoušejí objíždět zákaz vjezdu právě přes zmíněnou oblast v Píšťovech. V dané oblasti budou proto městskou policií prováděny častější kontroly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here