Pondělní sečení trávy v pět hodin ráno nedalo spát lidem v okolí Kauflandu

0
494
Foto: Pixabay.com

V pondělí 17. června v 7.58 hodin přijali strážníci oznámení o parkujícím vozidle, které mělo v ulici Strojařů ztěžovat průjezd autobusů. Oznámení bylo nakonec vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Auto stojící v Novoměstské ulici před garáží

V 9.18 hodin oznámil muž na linku 156, že mu před jeho garáží v Novoměstské ulici parkuje neznámé vozidlo. I zde byla po dohodě s oznamovatelem na vozidlo umístěna výzva.

Stížnost na znemožnění zásabování chrudimského Lidlu

V 17.54 hodin volala žena na linku 156 s tím, že na parkovišti u prodejny Lidl špatně parkující vozidla brání vykládce zboží. K vozidlu, které mělo tvořit na parkovišti překážku, se dostavila řidička, která ihned odjela. Přestupkové jednání nebylo na místě zjištěno, vozidlem nebyla překážka vytvořena.

Hudba z restaurace Festunk měla rušit noční klid

Po půl osmé večer přijal operátor městské policie oznámení o hlasité hudbě, která měla pocházet z restaurace Festuňk. Oznamovatel byl tedy poučen o době nočního klidu. Hlídka však v okolí restaurace nezjistila žádný výrazný hluk. Ve 22 hodin byla lokalita znovu zkontrolována, avšak žádná hudba nebyla v okolí restaurace zaznamenána.

Hlasitá hádka muže a ženy na autobusovém nádraží

Po půl dvanácté večer vyjížděla hlídka na autobusové nádraží, kde se měla na nástupišti nacházet údajně plačící žena v doprovodu muže. Dvojice se měla mezi sebou hádat. Oba hlídce nakonec uvedli, že se jen hlasitěji hádali a po projednání věci z místa odešli.

V Široké ulici napadl muž svoji přítelkyni a vyhazoval ji z bytu

Z nádraží se hlídka přesunula do Široké ulice, kde měla být v bytě fyzicky napadena žena, a to svým přítelem. Po příjezdu na místo žena strážníkům uvedla, že jí muž vyhazuje věci a nadává jí. Po fyzické stránce se žena cítila v pořádku. Oba přítomní byli hlídkou poučeni, případ byl zadokumentován a následně bude postoupen k dořešení na přestupkovou komisi.

Sečení trávy v pět ráno nedalo spát lidem u Kauflandu

V 5.01 hodin volal občan na linku 156 s tím, že je v okolí obchodního domu Kaufland rušen noční klid sečením trávy. Hlídka na místě jednala s mužem, který zde prováděl údržbu zeleně a po poučení o době nočního klidu práci přerušil. Na místě byl poté klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here