Pozor na podemletý kanál ve Fibichově ulici. Hrozí zde propadnutí chodníku

0
148
Foto: Pixabay.com

V sobotu 15. června v 9.02 hodin volala žena na linku 156 s tím, že ve Fontinově ulici sousedé rozdělali na zahradě oheň. Oznamovatelka měla obavu, aby se vzhledem k počasí nerozšířil. Na místě bylo zjištěno, že jde o pálení suchých větví. V době příjezdu již oheň dohoříval a muž za přítomnosti hlídky ohniště pokropil vodou.

Komunikace znečištěná štěrkem v Čáslavské ulici

Krátce před 14. hodinou prověřovali strážníci oznámení o znečištění komunikace v Čáslavské ulici. Na místě bylo zjištěno, že je jeden jízdní pruh znečištěn štěrkem. O znečištění byl vyrozuměn odpovědný pracovník ŘSD, který přislíbil úklid vozovky.

Obava o zdraví psa v automobilu ve Václavské ulici

Po 15. hodině vyjížděla hlídka do Václavské ulice, kde se měl ve vozidle nacházet pes. Oznamovatel měl vzhledem k teplému počasí obavu o jeho zdraví. Šetřením na místě bylo zjištěno, že pes je ve vozidle, u něho jsou pootevřená okna, a ve vozidle byla rovněž miska s vodou. Pes nejevil známky zdravotních potíží. V průběhu šetření se k vozidlu dostavila jeho majitelka a s vozidlem odjela.

Dvojice žen kradla v chrudimském Tescu

V 15.28 hodin oznámil pracovník ostrahy obchodního domu Tesco, že v prodejně došlo ke krádeži zboží a podezřelé osoby z prodejny odešly. Šetřením na místě bylo zjištěno, že zboží v hodnotě 524 Kč měla odcizit dvojice žen, která vzápětí opustila prodejnu. Případ byl proto hlídkou zdokumentován a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Dešťová voda podmlela kanál ve Fibichově ulici

V 18.26 hodin oznámil občan na linku 156, že je ve Fibichově ulici je domu čp. 51 kanál, u něhož se vytvořila díra a pod ní je prázdný prostor. Oznamovatel měl obavu, aby nedošlo k propadnutí chodníku. Strážníci místo s pomocí dopravního značení provizorně označili. Následně operátor věc oznámil na poruchovou linku Vodárenské společnosti Chrudim. Na místo byl tedy vyslán servisní pracovník, který po prohlídce místa uvedl, že je kanál v pořádku a nehrozí jeho propadnutí. Dále uvedl, že asfalt zřejmě podemlela dešťová voda. Závada byla zadokumentována a následně byla postoupena odpovědnému pracovníkovi městského úřadu.

Oslava na hřišti v Markovicích rušila noční klid

Krátce po půl dvanácté v noci prověřovali strážníci oznámení o rušení nočního klidu, k němuž mělo docházet na hřišti v Markovicích. Mělo se jednat o hlasitou hudbu a křik. Šetřením na místě bylo zjištěno, že zde probíhá oslava, v době příjezdu hlídky hudba ale nehrála. Hlídka jednala s odpovědnou osobou, a bylo přislíbeno, že na místě již bude klid.

Ve Slatiňanech byl odchycen v noci zatoulaný pes

V 0.12 hodin se na strážníky obrátil občan s oznámením, že v okolí Městského úřadu ve Slatiňanech pobíhají dva psi. V dalším oznámení uvedl, že se mu jednoho psa podařilo odchytit, druhý utekl neznámo kam. Strážníci si na místě psa převzali a umístili jej do kotce na městském úřadě. Druhý pes nebyl nalezen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here