V Pardubicích se koná dvoudenní ChruFest plný hip hopu a rodinné zábavy

0
208

Od sousedního velkoměsta to sice vůbec není fér, ale stalo se. Pardubice „uloupily“ Chrudimi slibný festival cílený hlavně na teenagery a ještě mladší fanoušky hip hopu. Ba co víc: drze ponechaly v jeho názvu odkaz na naše město. A tak se po loňské premiéře přesouvá do Pardubic akce nazvaná ChruFest: uskuteční se ve dnech 22. a 23. června.

Dějištěm budou Automatické mlýny. Sobotu pořadatelé avizují jako hip hopovou, v neděli má probíhat rodinný festivalový den. Taháky prvého dne jsou rappeři Ektor, Separ či Marpo a jeho TroubleGang, V neděli zřejmě přilákají nejvíc fanoušků včetně rodin s dětmi Maxíci, zábavná show Na stojáka, znovuobnovený Lunetic nebo moderátorská a pěvecká dvojice Těžkej Pokondr, která je známá recesistickými předělávkami oblíbených hitů. ChruFest uzavře zhruba devadesátiminutovým vystoupením bavič, herec a zpěvák Leoš Mareš.

Osoby do 120 cm výšky mají vstup zdarma, dětem do 14 let věku je určeno zvýhodněné vstupné 200 korun (v prodeji pouze na místě). Lidé starší 15 let platí plné vstupné, které se pohybuje od 550 do 1090 korun. Pozor, děti mladší 15 let se dovnitř dostanou jen se zákonným zástupcem. Lístky jsou k dostání na stránkách www.chrufest.cz, v sekci vstupenky, v pardubickém informačním centru, v síti poboček Ticketportal a na všech terminálech Sazky.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: MarpoMusic
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here