Kdo si fotil školačky v parku před „Růžovkou“? Neznámého muže hledají strážníci i policisté

0
674
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 20. června v 8.02 hodin volal občan na linku 156 s tím, že byl na čerpací stanici napaden mladíkem, který ho podle jeho slov chtěl přejet vozidlem. Po příjezdu hlídky na místo oznamovatel sdělil, že mladík, který se jej pokusil přejet, je současný přítel jeho ženy, s níž se rozvádí. Jak dále uvedl, nepřál si, aby s vozidlem, které je ve společném jmění manželů, jezdil přítel jeho ženy. K události se rovněž vyjádřil muž, který vozidlo řídil, a také manželka oznamovatele. Po provedeném šetření vyšlo najevo, že incident na čerpací stanici byl nedorozuměním a muž v žádném případě neútočil vozidlem na oznamovatele. Následně všichni přítomní uvedli, že nechtějí dál nic řešit.

Opuštěné kotě z Husovy ulice skončilo v útulku

Po půl desáté dopoledne vyjížděla hlídka do Husovy ulice, kde se nacházelo opuštěné kotě. Jelikož šlo o velmi malé kotě, které se zřejmě nebylo schopno o sebe postarat, bylo převezeno do místního útulku, kde bylo předáno jeho pracovnici.

Kdo si fotil školačky v parku před „Růžovkou“?

Ve 13.50 hodin se do služebny městské policie dostavily dvě dívky, které strážníkům sdělily, že je v parku na Školním náměstí údajně fotil nějaký cizí muž. Poté, co se ho ptaly, proč si je fotí, nastoupil do vozidla – stříbrné dodávky, a z místa odjel. Ve vozidle měla sedět ještě žena. Dívky dále uvedly, že zde muže viděly už v minulosti, to si prý však fotil přírodu. Strážníci si poznamenali důležité okolnosti případu a o události vyrozuměli rovněž kolegy z Policie ČR. Případem se bude městská policie zabývat i v následujících dnech.

Přistižený podomní prodejce energií v Hliníkách

Okolo 16. hodiny prověřovali strážníci oznámení o podomním prodeji, ke kterému mělo docházet v ulici V Hliníkách. Jak oznamovatel uvedl, muž zde měl nabízet změnu dodavatele energií. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality a domu, který oznamovatel uvedl, žádný podezřelý muž nebyl však nalezen. Po opětovném oznámení hlídka před domem ve zmíněné ulici nalezla muže odpovídajícího popisu. V době příjezdu se muž nedopouštěl žádného protiprávního jednání, k věci byl náležitě poučen a z místa následně odešel.

U Family centra se pohybovala ve vozovce žena

V 15.55 hodin přijal operátor oznámení, že se na kruhovém objezdu u Family centra pohybuje ve vozovce žena. V době příjezdu hlídky se již nacházela za prodejnou Kaufland. Šlo se o ženu s trvalým pobytem v Chroustovicích. Hlídkou byla řádně poučena, následně přislíbila, že již do vozovky vstupovat nebude.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here