Lidé z Topolské ulice si stěžovali na demolování dětského hřiště opilci

0
664
Foto: Pixabay.com

V sobotu 22. června v 7.13 hodin byli strážníci přivoláni do Topolské ulice, kde v jednom z bytových domů spala žena bez domova, jež zde před časem bydlela v pronajatém bytu. Hlídka ověřila, že pronájem bytu byl této ženě skutečně ukončen, a poté ji z budovy vykázala.

Lidé si stěžovali na demolování dětského hřiště opilci

Přibližně o půl hodiny později upozornil strážníky občan na to, že se na dětském hřišti v Topolské ulici zdržují podnapilí lidé, kteří zde demolují jeho vybavení. Strážníci na místě zastihli tři chlapce a jednu dívku, kteří v klidu poslouchali hudbu, nejevili známky požití alkoholu a čekali na příchod kamarádů. Protože hřiště nevykazovalo známky jakéhokoli poškození a dotyční lidé se přestupkového jednání nedopustili, hlídka odjela.

Kólie ve zbědovaném stavu ve Vrchlického ulici

V 17.53 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Slatiňan, kde ve Vrchlického ulici volně pobíhala kólie ve zbědovaném stavu. Hlídka opakovaně prověřila zmíněnou ulici i její okolí, avšak zvíře zde nezaregistrovala.

Krádež peněženky v supermarketu vyšetřuje Policie ČR

Před 19. hodinou oznámila na linku 156 pracovnice supermarketu v ulici SNP, že v jejich prodejně došlo ke krádeži peněženky jednoho ze zákazníků. Hlídka po příjezdu v supermarketu zjistila okolnosti krádeže i obsah odcizené peněženky a poté vzhledem ke zjištěným skutečnostem přivolala Policii ČR, jež věc převzala k řešení.

Asistence strážníků u agresivního pacienta v nemocnici

V 19.44 hodin požádala o příjezd strážníků do Václavské ulice pracovnice nemocnice, neboť bylo třeba přítomnosti hlídky při ošetření agresivního pacienta. Strážníci ve zdravotnickém zařízení požadovanou asistenci poskytli, avšak nemuseli nijak zakročovat a následně odjeli.

Nebezpečně se pohybující chodec ve vozovce u Vlčnova

Po 20. hodině oznámila na linku 156 řidička, že během jízdy do Vlčnova zaregistrovala na vozovce nebezpečně se pohybujícího chodce, jemuž se musela s automobilem vyhnout. Hlídka na trase dotyčného nikde nezaregistrovala.

Strážníci vykázali od Borzny trojici bezdomovců

Ve 21.08 kontaktoval strážníky občan s tím, že mezi bezdomovci posedávajícími na Borzně došlo k problému. Strážníci na místě zastihli dva muže a ženu, kteří museli nejprve uklidit nepořádek a poté odsud byli hlídkou vykázáni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here