Ulicemi města bloudila časně ráno starší dezorientovaná žena. Strážníci ji doprovodili domů

0
124
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 5. července ve čtvrt na devět ráno kontaktoval strážníky občan s tím, že poblíž budovy divadla v ulici Čs. partyzánů posedávají rumunští občané, kteří hází kameny do vody směrem k místu, kde právě rybář chytá ryby. Hlídka po příjezdu tyto lidi na uvedeném místě ani v okolí nezaregistrovala, neboť ještě před jejím příjezdem házení zanechali a odešli.

Neznámý pes ve fotbalovém areálu Za Vodojemem

V 16.21 hodin byli strážníci přivoláni na dětské hřiště ve fotbalovém areálu v Novoměstské ulici, kde volně pobíhal neznámý pes. Hlídka na místě ani v okolí toto zvíře nezaregistrovala, proto telefonicky kontaktovala oznamovatelku, která sdělila, že je již s dětmi doma.

Dezorientovaná starší žena v ulicích města

Ráno před půl čtvrtou se na městské strážníky obrátil s žádostí o pomoc místní občan, jenž cestou ulicemi města potkal starší dezorientovanou ženu, kterou se pokusil doprovodit do místa jejího bydliště, což se mu ale nepodařilo. K této dvojici do sídliště Víta Nejedlého vyjeli tedy strážníci, kteří v uvedené ženě zjistili místní obyvatelku. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu byla na místo přivolána záchranka. Protože přítomný lékař po provedeném vyšetření rozhodl, že hospitalizace ženy ve zdravotnickém zařízení není nutná a že je schopna setrvat v domácí péči, hlídka ženu doprovodila do místa jejího bydliště.

U supermarketu v ulici SNP ležel na zemi muž

V 6.25 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice SNP, kde u supermarketu ležel na zemi neznámý muž. Hlídka v něm po probuzení zjistila místního obyvatele, jenž odsud následně v pořádku sám odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here