Občana vylekala v Medlešicích voda vytékající z hydrantu. Šlo ale o pouhé odkalování

0
144
Foto: Pixabay.com

V úterý 9. července v 7.05 hodin oznámilo na linku 156 několik řidičů, že na silničním obchvatu města nedaleko Vestce leží přímo na silnici rozměrný předmět, zřejmě velký pás lepenky. Současně se strážníky se na místo dostavila jednotka hasičů, která tento předmět z komunikace odstranila a následně vyrozuměla příslušného správce komunikace.

Vytékající voda z hydrantu v Medlešicích

O čtyřicet minut později kontaktoval strážníky občan s tím, že v místní části Medlešice u cesty ke kravínu zaregistroval vodu vytékající z hydrantu. Operátor městské policie telefonickým dotazem u Vodárenské společnosti Chrudim zjistil, že v obci právě probíhá odkalování a v uvedené věci nejde o vodovodní havárii. O zjištěných skutečnostech byl poté vyrozuměn oznamovatel.

Tři parkovačky po upozornění na náměstí U Vodárny

V 8.17 hodin byli strážníci přivoláni na náměstí U Vodárny, kde v místě zákazu zastavení parkovalo několik automobilů. Hlídka tedy následně za stěrače tří vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Bezdomovec se válel mezi nákupními košíky

Po 15. hodině bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že před supermarketem v ulici SNP leží v prostoru pro nákupní vozíky bezdomovec. Hlídka v něm po probuzení zjistila muže bez domova z Chroustovic, jenž následně odsud odešel pryč.

Další stížnost na auta projíždějící pěší zónou v Píšťovech

V 16.13 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického upozornění do Píšťov, kde docházelo k neoprávněným průjezdům automobilů pěší zónou. Hlídka po příjezdu v této lokalitě určitý čas setrvala, avšak po celou tuto dobu nikdo mimo dvou místních obyvatel pěší zónou neprojížděl.

V jednu v noci se někdo koupal na plovárně

Po jedné hodině v noci upozornil strážníky občan na to, že se ve Slatiňanech na plovárně v tuto dobu koupají lidé, chovají se hlučně a ruší noční klid. Strážníci vyjeli informaci prověřit, avšak nikoho zde už nezastihli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here