Parta bezdomovců rozdělala v noci poblíž Chrudimské nemocnice oheň. Musela ho uhasit

0
566
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 8. července minutu před osmou ráno kontaktoval městské strážníky dělník s tím, že během rekonstrukce vozovky nalezl mezi Chrudimí a Slatiňany v příkopu peněženku. Hlídka tedy nález převzala a následně jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Automobil s otevřeným okýnkem v Hradištní ulici

Ve 20.10 hodin byli strážníci přivoláni do Hradištní ulice, kde parkoval automobil s otevřeným okýnkem a v jeho okolí se nikdo nezdržoval. Hlídka provedenou lustrací zjistila jeho majitelku, kterou poté vyrozuměla. Žena se po chvíli dostavila na místo a vozidlo zajistila.

Nález malého opuštěného kotěte ve Vlčnově

Před 21. hodinou oznámila žena na linku 156, že nalezla ve Vlčnově malé opuštěné kotě, které viditelně nebylo schopno se samo o sebe postarat. Hlídka proto mládě dopravila do útulku v Sečské ulici, kde je umístila do připraveného kotce.

Nákladní automobil v zákazu vjezdu v ulici Obce Ležáků

Přibližně o hodinu později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Obce Ležáků, kde v místě zákazu vjezdu u zdejšího supermarketu parkoval nákladní automobil. Hlídka tedy za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Parta bezdomovců rozdělala poblíž nemocnice oheň

Dvacet jedna minut po půlnoci informoval strážníky občan o tom, že na polním remízku nedaleko Chrudimské nemocnice zpozoroval hořící oheň, který zde zapálili bezdomovci. Hlídka na místě zastihla čtyři muže a jednu ženu bez domova, které poučila o hrozícím nebezpečí, a tito lidé následně oheň plápolající v provizorním ohništi okamžitě uhasili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here