Ve Slezské ulici explodovovalo auto. V jeho vraku bylo nalezeno ohořelé tělo muže, který měl spáchat sebevraždu z nešťastné lásky

0
3051
Foto: fb

Ve čtvrtek 11. června před osmou ráno se ozvalo Slezskou ulicí několik detonací a do okolí se začal šířit hustý černý kouř, který byl viditelný z několikakilometrové vzdálenosti. Redakci našich novin na to upozornili někteří zdejší čtenáři a žádali k případu podrobnější informace.

Republiková policie potvrdila, že šlo o sebevraždu

Jak se záhy ukázalo, důvodem mimořádné události v hustě obydlené zástavbě rodinných domů byl požár osobního vozidla značky Volkswagen, při jehož likvidaci našli hasiči uvnitř ohořelé tělo muže. Podle zatím nepotvrzených informací mělo jít o chrudimského záchranáře, který měl z nešťastné lásky tímto demonstrativním způsobem ukončit svůj život před domem ženy, která ho prý opustila. Že šlo o sebevraždu potvrdila vzápětí i republiková policie.

Na vozidle postupně explodovaly všechny pneumatiky

Než se hasiči k hořícímu autu dostali, explodovaly na něm postupně vlivem vysokého žáru všechny pneumatiky a někteří svědci tragické události hovoří dokonce o propanbutanové lahvi uvnitř vozidla, která měla také vybuchnout. Pokud se tyto zprávy zakládají na pravdě, neměl muž sebemenší šanci na přežití.

Foto: fb

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here