Auta otáčející se v zákazu, značně poškodila autobusovou zastávku v ulici Obce Ležáků

0
288
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 12. července krátce po sedmé ráno prověřovali strážníci oznámení o parkování vozidla před garáží v Malecké ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Poškozenou zastávku obehnali strážníci páskou

V 8.35 hodin oznámila žena na linku 156 poškození autobusové zastávky poblíž místní části Píšťovy. Jak oznamovatelka uvedla, k poškození mohlo dojít otáčejícími se nákladními vozidly. Hlídka provedla kontrolu zastávky a zjistila její značné poškození. Po dohodě s odpovědnou pracovnicí městského úřadu byla zastávka ohraničena páskou městské policie, zakazující vstup do jejích prostor. Následně bylo zajištěno úplné uzavření zastávky jejím oplocením. Případ převzala do své kompetence Policie ČR.

Strážníci hledali u Komerční banky registrační značku

V 9.37 hodin přijal operátor městské policie oznámení o ležící registrační značce, která se měla nacházet v Široké ulici u Komerční banky. Provedenou kontrolou nebyla však značka nalezena.

Ucpaná kanálová vpusť v Poděbradově ulici

Ve 12.30 hodin se do služebny městské policie dostavila žena se sdělením, že je v Poděbradově ulici u domu čp. 245 v chodníku ucpaná kanálová vpusť a hrozí podle ní zatopení přilehlých domů. O věci byl vyrozuměn odpovědný pracovník městského úřadu, který provedl kontrolu v dané lokalitě. Následně hlídce sdělil, že je vpusť skutečně ucpaná a že již zařídil její vyčištění.

Nález peněženky s doklady u chrudimského Kauflandu

Po 14. hodině vyjížděla hlídka do obchodního domu Kaufland, kde byla nalezena peněženka s doklady. Strážníci na místě peněženku převzali a vzápětí ji předali majitelce v místě jejího trvalého bydliště.

Pět parkovaček v Pobřežní ulici po upozornění občana

Krátce před 17. hodinou oznámil občan na linku 156 nesprávné parkování vozidel v Pobřežní ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním pěti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Stížnost na parkování ve Filištínské ulici odnesli dva řidiči

Další oznámení, týkající se špatného parkování, řešila hlídka před půl osmou večer, tentokrát šlo o stání vozidel bez parkovacích karet na vyhrazených parkovacích místech ve Filištínské ulici. Provedenou kontrolou zde byla nalezena dvě neoprávněně parkující vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy.

Strážníci vykázali od Kauflandu dva otravné bezdomovce

Ve 20.27 hodin přijal operátor městské policie oznámení o bezdomovcích, kteří měli obtěžovat kolemjdoucí u obchodního domu Kaufland. Strážníci na místě bezdomovce nalezli a následně je od obchodního domu vykázali.

U paneláku Na Větrníku ležel na zemi muž z Nasavrk

Ve 23.45 hodin volala na linku 156 žena s tím, že v sídlišti Na Větrníku leží u vchodu do domu čp. 1295 zřejmě opilý muž. Hlídka na místě nalezla muže z Nasavrk. Po probuzení byl schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.

Hlasitá hudba na Borzně nedala spát lidem v okolí

Po půl druhé v noci prověřovala hlídka oznámení o rušení nočního klidu, k němuž mělo docházet v restauraci na Borzně, odkud se měla ozývat hlasitá hudba. Strážníci šetřením na místě zjistili, že se jedná o nahlášenou hudební produkci. Po upozornění uzavřela odpovědná osoba okna a na místě byl poté klid.

Stížnost na hluk ve čtyři ráno z bytu v Topolské ulici

K dalšímu případu rušení nočního klidu vyjížděli strážníci krátce po půl čtvrté ráno, tentokrát měl hluk pocházet z bytu v jednom z domů v Topolské ulici. Po příjezdu na místo hlídka žádný hluk nezaregistrovala a v domě byl klid.

V Gorkého ulici se válel na zemi muž z Chrudimi

Z Topolské ulice se hlídka přesunula do Gorkého ulice, kde se měl na chodníku nacházet ležící muž. Strážníci zjistili, že jde o muže z Chrudimi. Po projednání celé věci byl předán do péče své matky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here