Parta lidí hrála na nádraží na kytaru a rušila noční klid. Museli přijet strážníci

0
255
Někteří řidiči autobusů podle postřehu místních občanů couvají z konečného stanoviště do zastávek, aby nemuseli objíždět celý blok domů. Foto: Roman Zahrádka

V sobotu 13. července v 16.50 hodin oznámila zaměstnankyně obchodního domu Kaufland nález platební karty. Strážníci od ní nález převzali a po zadokumentování uložili do oddělení ztrát a nálezů.

Děti kopající do balónu mezi zaparkovanými vozidly

V 18.56 hodin se na strážníky obrátil muž, který oznámil, že si v ulici Přemysla Otakara mezi zaparkovanými vozidly kopají děti s balónem, a on má obavu, aby nedošlo k poškození vozidel. Provedenou kontrolou nebyly však žádné hrající si děti v místě nalezeny.

Řidič omylem nezaplatil u benzinky za pohonné hmoty

Krátce po půl osmé večer prověřovala hlídka ujetí vozidla od čerpací stanice bez zaplacení pohonných hmot. Šetřením vyšlo ale najevo, že k nezaplacení došlo omylem, řidič se ještě týž den dostavil na čerpací stanici a pohonné hmoty uhradil.

Parta lidí hrála na nádraží na kytaru a rušila noční klid

Ve 22.26 hodin volala žena na linku 156 s tím, že se na autobusovém nádraží u prvního nástupiště nacházejí osoby, které zde hrají na kytaru a ruší zde noční klid. Strážníci přítomné poučili o době nočního klidu a ti po projednání věci místo opustili. Přestupkové jednání bylo vyřešeno domluvou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here