Muže překvapil výkop před vlastní garáží v Krocínově ulici. Nemohl vyjet s autem

0
250
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 18. července v 10.05 hodin volala žena na linku 156 s tím, že v Kolárově ulici parkuje vozidlo na chodníku. Provedenou kontrolou nebylo však žádné vozidlo nalezeno.

Parkovačka po upozornění občana v Radoušově ulici

Krátce před jedenáctou dopoledne vyjížděla hlídka do Radoušovy ulice, kde mělo parkující vozidlo ztěžovat příchod do jedné z prodejen. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Výkop před garáží v Krocínově ulici muže překvapil

V 13.40 hodin přijali strážníci oznámení, v němž muž uvedl, že je před jeho garáží v Krocínově ulici proveden výkop, a on nemůže vyjet z garáže. Hlídka na místě zjistila, že zde pracovník energetické firmy provádí pokládku nového kabelu, po jeho položení bude výkop ihned zahrabán. Vše bylo prováděno v souladu s předloženou dokumentací. Pracovník firmy dále uvedl, že zde bylo pro občany vyvěšeno upozornění o plánovaném omezení.

Strážníci vykázali od prodejny žebrajícího bezdomovce

Po půl deváté večer zasahovala hlídka ve Slatiňanech, kde měl u prodejny vín posedávat bezdomovec a žebrat po kolemjdoucích peníze. Strážníci na místě zjistili, že jde o jednoho z chrudimských bezdomovců. Po jednání s hlídkou byl z místa vykázán.

Firemní oslava rušila večer obyvatele žijící v okolí

Před 22. hodinou oznámil muž na linku 156, že je v areálu firmy sousedící se ZŠ Dr. Peška slyšet hlasitá hudba. Muž dále uvedl, že si je vědom, že ještě není doba nočního klidu, nicméně předpokládal, že hluk bude pokračovat i po dvaadvacáté hodině. Strážníci na místě jednali s odpovědným pracovníkem firmy, který sdělil, že mají firemní oslavu a z venkovních prostor se již přesunuli do budovy. Na místě byl klid. Žádné přestupkové jednání nebylo zjištěno.

Strážníci pomohli zpět do křesla nemohoucímu muži

V 5.16 hodin se na strážníky obrátila žena s prosbou o pomoc. V telefonickém rozhovoru uvedla, že její manžel upadl na podlahu ona ho nemůže sama zvednout. Strážníci muže zvedli ze země a posadili jej do křesla. Muž neměl žádná viditelná zranění a možnost lékařského vyšetření odmítl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here