Opilá řidička přijela do Malecké ulice a zaparkovala auto na chodníku

0
396
Foto: Pixabay.com

Ve středu 17. července v 11.40 hodin volal pracovník obchodního domu Tesco s tím, že se v okolí prodejny nachází bezdomovci, kteří zde obtěžují zákazníky. Provedenou kontrolou byly tyto osoby nalezeny a po jednání s hlídkou z místa odešly.

Parta bezdomovců obtěžovala na Borzně spoluobčany

V 16.41 hodin přijal operátor oznámení, ve kterém oznamovatelka uvedla, že na Borzně na lavičkách sedí skupina osob, která obtěžuje kolemjdoucí podivnými návrhy. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že jde o místní bezdomovce, kteří požadují po lidech drobné. Hlídkou byli poučeni o nevhodném chování. Místo následně opustili.

Nadměrný náklad poškodil v ulici SNP lampu veřejného osvětlení

Ve 20.18 hodin bylo při hlídkové činnosti v ulici SNP zjištěno poškození lampy veřejného osvětlení. K poškození došlo nákladním vozidlem při přepravě nadměrného nákladu. Na místo byla přivolána Policie ČR, která věc převzala do své kompetence.

Opilá řidička přijela do Malecké ulice a zaparkovala auto na chodníku

Krátce po 21. hodině oznámila žena na linku 156, že do Malecké ulice přijelo vozidlo, jehož řidička byla pod vlivem alkoholu a vozidlo zaparkovala na chodník. Oznamovatelka dále uvedla, že nahlásila i na tísňové lince 158. O chvíli později oznámil městské policii operační důstojník Policie ČR, že na místo vysílá svoji hlídku. Přítomnost strážníků tak nebyla zapotřebí.

Strážníci pomáhali z podlahy na křeslo staršímu muži

Ve 23.44 hodin se na strážníky obrátila žena s prosbou o pomoc. Uvedla, že její manžel doma upadl a ona ho nedokáže sama zvednout. Strážníci muže zvedli z podlahy a posadili ho do křesla. Muž neměl žádná viditelná zranění a případné lékařské vyšetření odmítl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here