Muž se domáhal ve Sladkovského ulici vrácení peněz a vyhrožoval dlužnici násilím a rozbitím auta

0
346
Foto: Pixabay.com

V neděli 28. července v 11.43 hodin byli strážníci přivoláni do Václavské ulice, kde na parkovišti u supermarketu parkoval automobil, v jehož interiéru se nacházel uzavřený pes, který mohl být díky vysokým teplotám ohrožen na životě. Po příjezdu hlídky se už ale na uvedeném místě vozidlo nenacházelo.

Volně pobíhající pes u Základní školy ve Slatiňanech

Po 14. hodině bylo oznámeno na linku 156, že ve Slatiňanech u základní školy volně pobíhá pes. Hlídka prověřila uvedené místo i okolí, avšak pobíhající zvíře nikde nezaregistrovala.

Muž se domáhal vrácení peněz a ženě vyhrožoval násilím

V 19.07 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Sladkovského ulice, protože tam někdo opakovaně zvonil na domovní zvonek oznamovatelky a slovně jí vyhrožoval. Hlídka dotyčného muže, jenž jednal uvedeným způsobem, zastihla v nedalekém parku. Hlídce uvedl, že se oznamovatelku snažil kontaktovat, neboť mu dluží peníze. Když na jeho zvonění nereagovala a dveře neotevřela, vyhrožoval jí poškozením jejího zaparkovaného automobilu a fyzickým napadením. Oznamovatelka k věci následně uvedla, že s dotyčným nechtěla komunikovat, neboť působil podnapilým dojmem a proto měla strach. Strážníci událost zadokumentovali a mužovo jednání dořeší přestupková komise při Městském úřadu Chrudim. Ohledně vypůjčené finanční částky byli muž i žena poučeni, že jde o občanskoprávní spor a jak mohou postupovat.

Druh zmlátil svoji družku. Musela ji přijet ošetřit sanita

Přibližně o půl hodiny později byla hlídka přivolána do Pardubické ulice, kde měla být místní obyvatelka fyzicky napadena svým druhem. Strážníci událost zadokumentovali a spisový materiál následně postoupí k dořešení přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi. Dotyčný muž byl na žádost ženy hlídkou z jejího bytu vykázán a napadenou ženu převzala do péče přivolaná záchranka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here